Policajt ze San Francisca (1997)

Upřímně i přes přestřelky hlášek a jednoho psychopata to byla celkem nuda. Asi dvakrát jsem měla pocit, že už film končí a ono pořád nic. Myslela jsem, že Murphy bude mít na víc.

Moon Knight (2022) (seriál)

Je to jeden z těch zajímavějších Marvel seriálů. V poslední době jich studio chrlí tolik, že je to jak asijská továrna na výrobu textilu, takže velmi pečlivě zvažuju, jestli si nějaký pustím.  Moon Knight byl zajímavá postava, to trochu ztřeštěný pojetí mi sedlo a Isaac s Hawkem byli dobrá volba. Za mě lepší průměr.

Duna (2021)

Asi jsem po zdejších ohlasech čekala trochu víc, ale na druhou stranu nevím kolik z vás všech lidí četlo předlohu, protože ta byla naprosto unikátní skvost toho psychologičtějšího subžánru sci-fi. I když byl film vystavěn celkem podrobně podle knížky, tak nezachytil úplně její atmosféru. Ani nemohl, to by potom musel trvat tak 12 hodin. Katastrofa se ovšem nekonala, vizuální stránka byla úchvatná a hudba od Zimmera se samozřejmě trefila do černého. Kdyby to nebyla Herbertova Duna, byla bych navýsost spokojená.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Mám zrovna teď dlouhý směny a jelikož se během nich můžu dívat libovolně na televizi, tak padla volba na Castla. Potřebuju nějakou blbůstku, kterou stačí sledovat na půl oka a jedním uchem, takže ideální volba.

Expedice: Džungle (2021)

Nebylo to zdaleka tak zlé jak jsem čekala. Krásně jsem u filmu vypla, CGI pohádkové barvičky mě skoro ukolébaly a nějaká ta akce a humor mi to koukání zpříjemnily. Za mě úplně nejlepší ty hrozný džouky :D.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Toto ne, to opravdu nemělo vzniknout. Je to urážka a facka původnímu filmu a jeho obstojným pokračováním. I když měl scénář pár zvratů, vrtěla jsem se skoro celou dobu nudou, ani nemluvě o stupiditě některých částí. Ten patos bych od McClana nečekala, laciné vtipy a rádoby hra na rodinný city to jenom zhoršují.

Doba ledová: Scratovy příhody (2022) (seriál)

Člověk si pořídí Disney+ a místo na novýho Doctora Strange kouká na Scrata... Tím samozřejmě chci říct, že se mi kraťounké epizody s veverkou líbí.

Kvíz (2020) (seriál)

Velmi zajímavé a dobře zpracované. O tom, že se něco takovýho stalo, jsem neměla vůbec tušení, ale ráda si doplním mezery. Navíc Britové - nevím jak to dělají teda - zvládnou z takovéhle právní šlamastyky vytřískat maximum a to ještě tak aby se divák bavil. Teď když pořad zahlídnu v televizi, tak si dám větší pozor, jak moc lidi v publiku posmrkávají, pokášlávají nebo kdoví co ještě :D.

Láska, svatba, zas a znova (2020)

Nenadchne, neurazí... Britská komedie, která není vyloženě tak moc britská jak bych si přála, ale i tak se člověk u několika scén dobře zasměje. Ty hrátky s časem mě moc nenadchly, sloužily pouzek vytvoření většího množství absurdních situací. Chlapík v kiltu byl ale stokrát zajímavější než hlavní romantická linka, takže se to nějak vykompenzovalo.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Ach jo, dokoukala jsem to a už teď si pomalu nepamatuju o čem to bylo. Úpadek, který začal ve dvojce se projevuje i v tomto dílu a já ač se snažím jak se snažím, nemůžu najít nějaký důvod proč jsem u filmu strávila 2,5 hodiny. Netuším čí je to chyba, obsazení mi nijak nevadilo, jenom mi přišlo, že se za celou dobu nestalo nic zajímavýho. Ztráta času s pěknou audiovizuální stránkou. Nic víc.