Nadměrné maličkosti - Hypnóza (2005) (epizoda)

Ta nostalgie. Teď jsem se podíval na film, jako na dávnou vzpomínku. A bavilo mě to. Hlavně mě bavila Kateřina Wienerová. Hledal jsem s ní jiný filmy, ale marně Docela mě to zamrzelo. Jeslí ještě někde hraje nebo hrála. Rád bych o tom věděl 😉

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Pro mě stejně dobrá jako jednička. Vubec nechápu lidi co dali malé hodnocení. Jestli je nerozesměje tento film tak asi zapoměli jak se smát. Na jedničce jsem v kině nebyl, na dvojce taky, ale jsem si 100% jistej že na 3ku, jestli bude, půjdu.

Dárek (2015)

Pro mě naprosto průměrný film. Nelituju že jsem ho viděl, ale doporučovat ho nebudu. K hereckým výkonům se nedá asi nic vytknou - hlavně samotný Gorda

The Boy (2016)

Celkem šílený film, ze začátku si říkám až na tu louku je to celkem dost velká nuda, ale do 20 minut před koncem se to začalo úměrně stupňovat a to finále byl skok kdy už jsem se nedokázal odtrhnou co bude dál a ani ne jak to dopadne ale spíš větší vysvětlení, které jsem nedostal. Trochu mě mrzí že jsem neviděl jak skutečně vypadal. Docela obdivuju co se dá udělat za horor s herečkou a panenkou. Ve filmu jsem napočítel 6 postav celkem.

Pátá vlna (2016)

No vzhledem k tomu že to skončilo tak, jako bych měl očekávat part 2, jakože zřejmě nebude. tak 3 hvězdičky je moje maximum. Ale koukatelny to bylo.

Suprhrdina (2008)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Bavilo mě to od začátku až do konce

Rain Man (1988) odpad!

Právě jsem se podíval na tento film poprvé v životě a jsem si jistý, že i naposledy v životě. Ve dvouhodinovém snímku se vlastně nestalo vůbec nic. Raymond ve Wallbrooku chce být na konci filmu tam i skončí s tím že mu je Charlie pořád lhostejný a jeho psychický stav se nezměnil. Charlie přišel o peníze a pak je zase získal, přítelkyně ho opustila a pak se k němu vrátila. Navíc je film doprovázen pohledama na stropy, budovy, města, nebo se dlouho nic neříká. Připadá mi že vystřižením těchto scén, by byl film zkrácený o 30%. Nechápu jak se ten film může někomu líbit. Možná v roku 1988 to mělo nějkou váhu a dneska je to pouhá nostalgie.

Korunní princ (2015) (TV film)

Po dlouhé době je tu pohádka, která pobaví a je krásné natočena. Kdyby ale v pohádce nehrál Hádek, jednu hvězdu bych určitě shodil.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Trochu trapas oproti jedničce ale nenudil jsem se. Ale určitě bych neřekl že to projeli