Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Tak pokud takhle dopadne i film od Tancharoena, budu na výsost spokojený.. Brutální, temná atmosféra, tak jak to k tomuto tématu patří!

Na život a na smrt (1998) (seriál)

Tak takhle si představuju Mortal Kombat telenovelu. Herci jak z Esmeraldy, Rayden je jediný, kvůli komu se to dá dokoukat..

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Tak ztratilo to úroveň prvního dílu, to bezesporu, nicméně pořád se dle mého jedná o dobrou akční zábavu. V porovnání s tv seriálem ,, Na život a na smrt" je tento film velmi kvalitním snímkem. A jelikož jsem fanda hry, ty mouchy, které film má, jsem ochoten předhlédnout..

Sedm (1995)

Napínavý thriller o vrahovi - kazateli, který chce zabitím 7 lidí vytvořit ,,umělecké dílo". Atmosféra velmi dobrá, herci, hudba bez závažných výtek..

Rychle a zběsile 6 (2013)

Akční film, ve kterém je možné téměř vše a tím myslím skákání z auta na auto z nejrůznějších výšek.. V celku to je velmi ucházející podívaná..

2001: Vesmírná odysea (1968)

Ta poslední hvězda je za pasáž s HALem, ve které Kubrick předběhl svou dobu snad o 30 let.. Konec je pro mě nejasný, nicméně provedení, hudba jsou velmi dobré..

Constantine (2005)

Reeves jako vymítač, lovec démonů, který propadl peklu! Luxusně zpracované peklo, každá scéna nezapomenutelná! Reeves drsňák až na půdu, Gabriel anděl bez skrupulí a Lu ? tak má vypadat Nejvyšší zlo.. Luxusní hudba, prostě parádní snímek! S naprosto spokojeným výrazem ve tváři vzpomínám na Johna Sinclaira..

Bílá masajka (2005)

Film z prostředí Afriky o střetu dvou naprosto odlišných kultur byl pro mě jednoznačný tahák. Bohužel jsem sáhl vedle a to dost. Herci nevýrazní, hudba nezajímavá..

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Příběh muže, který mládne.. Herecké výkony jsou dobré, hudba také, ale celý příběh mě nedokázal vtáhnout do děje. Úžasná Cate a její taneční pohyby..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Pár velmi slušných scén ( jízda na minimotorce, jednonohá gogotanečnice s puškou místo nohy, Tarantinův voják .. ) celé to však do lepšího filmového zážitku nedokáží vytáhnout..