Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Hm, akční, politické drama plné špiónů, lží a spiknutí! Rozhodně lepší než kapitán jedna! Skvělá hudba, skvělé souboje, zákeřní padouši! Od komiksu bych toho bych nemohl čekat víc, i když v trilogii Temný rytíř jsem víc dostal..

Herkules: Zrození legendy (2014)

Uff, tak tohle opravdu ne. Jako fanda starořeckých bájí je mi z tohoto ,,díla" dosti nevolno. Co má tohle znamenat? Lutz mě nepřesvědčil o tom, že mít horu svalů stačí pro herectví. Jediná hvězdička je za Adkinse, který mě přesvědčil, že má smysl to dokoukat do konce.. zbytek je o ničem.. triky, příběh, dávám rozhodně palec dolů!

Carlitova cesta (1993)

Gangsterka se vším všudy. Zrada, závist, hrdost, chamtivost.. Snaha muže, který se vrátil z vězení, o nápravu a nový start. Po veškerých problémech zjišťuje, že se cesty zločince nemůže zbavit, díky svým známým a svému kamarádovi, právníkovi, jemuž vděčí za dřívější propuštění z lochu..

Světová válka Z (2013)

První 2/3 filmu vynikající! Napínavý příběh, skvěle vyprávěný, dobrá hudba! Dokonce i procházaní labyrintem v lékařském institutu bylo výborné, ale ten konec? tak mě zklamalo naprosto.. velká škoda.. v době, kdy divák čekal závěrečné vyústění, tak přišel.. no však se na to podívejte.. Kdyby byl konec jiný, celkový dojem z filmu by sahal téměř k 5 * . takhle jenom za 3*.

Madagaskar 3 (2012)

Nemůžu si pomoct, ale mám silný pocit, že žádný díl z této série neztrácí na své kvalitě a celkově od toho člověk dostane přesně to, co očekává. Lídra Alexe, kámoše Martyho, zamilovanou dvojici hrošice Glorie a žirafy Melmena a bandu drsných, všehoschopných tučňáků s tlupou opic.. Když se schovají do cirkusu, začíná další série vtipných a relaxačních scének.. Dávám rozhodně palec nahoru!

Prales tančících duchů (2013)

Dokument, na který jsem šel s jistým očekáváním, které se však nenaplnilo.. Příběh se odehrává ve vesnici Pygmejů, kteří nežijí až tak odloučeně od civilizace, jak by se dalo předpokládat, ale odění do triček z adidas a využívajíc plastových barelů se snaží vyhovět tlaku okolního světa a zachovat si svou kulturu, což se jim do budoucna moc dařit nebude.. jejich pány jsou tzv,, Majitelé", kteří fungují jako otrokáři, přesto, že patří do jiného černošského kmene ( vzali si příklad z bělošské kolonizace). Dokument od Pavola Barabáše mě nadchl mnohem víc..

Sviňák (2013)

Thriller o policistovi, který po odchodu své ženy a dcery si kompenzuje svou bolest na svých spolupracovnících, které znemožňuje, hází na špínu a také nemá zábrany, aby jsi pohrál s lidmi dle vlastních představ. Ve skutečnosti však má vážné psychické problémy, které nedokáže překonat. Dokonalá hudba, výborný McAvoy..

Sociální síť (2010)

Velmi propracovaná atmosféra jak už to u Finchera bývá, výborné herecké obsazení.. Eisenbergovi jsem to věřil, stejně jako Garfieldovi, i když jsem měl jisté pochybnosti.. hudba dobrá.. Příběh nenudí a plyne příjemným tempem..

Dvojníci (1984)

Hill a Spencer je prostě zaručená zábava!!

Superpolda (1980)

Italská komedie o policajtovi, který přišel k nadlidským schopnostem.. Určitě Vám na tváři vykouzlí úsměv..