Transcendence (2014)

Člověk se při sledování Trancedence neubrání přirovnání k Terminátorovi či filmu Já,robot. Nicméně na celou věc je zde nahlíženo z trochu jiného úhlu, takže pro mě zajímavý film. Další projekcí se film stále více vrývá do paměti..

Žít po svém (2005)

Upřímně nevím, co by tomuto filmu chybělo. Nádherné prostředí farmy, vysněný život, drsní rančeři.. Skvělá hudba, skvělý herci, zajímavý příběh..

Nedotknutelní (2011)

Pokud člověk přijde na chuť ironii a černému humoru, tak to pro něj bude úsměvná komedie s dramatickou záplatkou. Pokud ne, film mu zřejmě nic neřekne...

Gravitace (2013)

Vesmírná podíváná s krásnými záběry Země, vygradovanou hudbou, skvělými herci a skvělou myšlenkou: nikdy se nevzdat, zůstat v klidu a myslet! V kině výborný zážitek!

Jump street 21 (2012)

Několik světlých okamžiků, akce a humoru. Toho posledního jsem však čekal daleko více.

Strážci Galaxie (2014)

Vtipná akční scifi o nesourodém ,,týmu" vyvrhelů, kteří se dají dohromady, aby zachránily vesmír.. Výborná hudba, stejně dobré efekty, prostě odpočinková podívaná, nic víc nečekejte.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Příběh o dvou naprostích feťácích, kteří bez toho, aby měli něco v krvi, nedají ani ránu. Některé scénky mi přišli úsměvné, ale zas tolik jich tam nebylo, ty tři hvězdy jsou za hudbu a herecké výkony ústřední dvojice. Aneb všeho moc škodí, to bych tak řekl závěrem..

Bod zlomu (1991)

Tak tohle je film, jak má být. Akční krimi podívaná z prostředí surfařů. Charismatickej Schayze, výbornej Reeves a Busey jak by smet! Člověk skoro neví, na kterou stranu by se přidal - na stranu zákona a pomáhal dopadnout zločince, nebo na stranu exprezidentů, kteří chtějí sabotovat systém a dokazujou všem lidem okolo, jak jsou nezávislí. Prostě paráda.

Vlasy (1979)

Opravdu dobré. Protiválečné popíchnutí s několika velmi dobrými písničkami, tanečními kreacemi a smutným koncem. A hudba? ano, ta rozhodně k tomuto filmu patří!

Tygr a drak (2000)

Výpravná historická legenda ze staré Číny.. Úchvatné souboje, skvěle odvyprávěno, absolutně bez výhrad..