Pot, slzy a naděje (2014) (seriál)

Zajímavý námět, který by byl ještě zajímavější, kdyby mapoval delší časový úsek než jen pár měsíců. ALE - vadí mi inscenované scény, celé je to strašně chaotické, scenáristicky nezvládnuté, příběhy nedávají smysl ani jednotlivě a už vůbec jako neuspořádaná skrumáž.

Final Cut - Dámy a pánové (2012)

Zábavná fesťáková blbina, dost krátká na to, aby vydržela relativně bavit po celou dobu. Mít v ruce seznam všech použitých filmů a moct si odškrtávat, které jsem viděla, bavím se o něco víc.

Žena v kleci (2013)

Kdyby z tuho kucí dánský udělali seriál, tak maj minimálně jednoho diváka jistýho. Takhle je to fajnová jednohubka, která se za známějším remakovaným švédským bratříčkem trochu ztrácí.

Na hraně zítřka (2014)

Humorem okořeněný správně akční nářez se sympatickým obsazením, který šlape jak má a nenechává chvilku na vydechnutí. Cruisovi nelze upřít čuch na fajnové projekty - sci-fi blockbuster jak má být.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Od feel-good k feel-sad filmům. Neprvoplánový, adekvátně dojemný, lidský a báječně cynický. Oko nezůstalo suché.

Sousedi (2014)

Adekvátně hovadská jednohubka, která přesně naplňuje svůj účel, protože si u toho nemůžete pomoct a prostě se musíte přiblble pochechtávat. Pro příště zaplnit pár hluchých míst, vynechat moralizování na konci a vyhodit ty příšerné závěrečné titulky. Průměr, který možná urazí, ale pobaví.

Joe (2013)

Nezáživná rádoby dramatická záležitost s provařeným námětem, kterou kvůli úmorné stopáži ani Cage neutáhne. Nuuuudaaaaa.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Má to mouchy, ale stačí fanouškovské nadšení a hromada popcornu a pořád jsou to jedni z nejlepších X-menů v sérii.

Lásky čas (2013)

Srdeční záležitost, feel-good film, kterému nelze odolat.

Ona (2013)

Oh wow. Skoro až instantně depresivní.