Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Jako by tomu něco chybělo. Skoro jako by to ani nebyl Black Mirror. Jako by tvůrcům došly nápady...

Temný krystal (1982)

Na svou dobu velmi zajímavé a docela propracované. Jen momenty typu "nemáme čas, ty slunce se každou chvilku překryjou...tak budu jen čumět a nic nedělat" byly poněkud úsměvné.

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda)

Napínavé a tématické. Ale když trochu moc přímočaré a bez překvapení. Nějak tam chyběla ta black-mirrorovská část, která by běžné na diváka svým specifickým způsobem zapůsobí.

The Orville - Season 2 (2018) (série)

Pořád docela dobré, ale u některých dílů jsem si rval vlasy z hlavy (moc velká love story a celková nuda). Jiné díly zas svou kvalitu příjemně překvapily.

The Orville - Season 1 (2017) (série)

Když jsem s tímhle začal dva roky zpátky, po dvou dílech jsem to vzdal, jaká to byla blbost. Nedávno jsem si ale řekl (po té, co jsem viděl pozitivní hodnocení), že tomu ještě dám šanci...a ono vážně, od čtvrtého dílu dál se to docela hezky rozjelo. Preferuji sice kontinuální seriály, tohle je ale pěkná připomínka starých SciFi, která navíc občas pobavví.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Řežba, oheň, krev, sílenci na scéně, popravy. Tohle mělo asi všechno. Hezky to vrcholí.