Station 19 (2018) (seriál)

Neomarxistická sračka. Plačtivá telenovela, zabývající se tématikou rakoviny, Alzheimera, LGBT (půlka hrdinů je gay nebo mění orientaci soulož od soulože), řešící problémy BLM (hlavně údajné nerovnoprávnosti černochů), feminismu a pochopitelně také ubližovaných "uprchlíků". S realitou hasičské profese má společného asi tolik, jako Maková panenka s Vetřelcem. Přesto je ještě pořád na půli cesty mezi solidním Chicago Fire a naprosto příšerným Texas 911- tam zakládá hasičskou jednotku metrosexuál s rakovinou, homosexuálním synem, muslimkou a trans-mužem. Všichni herci jsou buď modelové nebo etnici. Celkový dojem: přestárlá parta herců z Muzikálu ze střední si jako hraje na hasiče. Logika žádná, příběhy vykonstruované, na zákony fyziky se tu prdí a mnohem víc se žvaní, než hasí. Každá akční scéna musí být později vysvětlena shrnutím a prostým vyprávěním. Předstíraného šukání jsou kbelíky (kámen šuká cihlu), ale všechny vášnivé scény jsou naprosto asexuální. Neustále se vedou takové ty hloubavé mozkoškrabné řeči - někdy i přes celou epizodu. V prvních sériích autoři valí takový ten rádobyumělecký princip projev na začátku - projev na konci. Není nic otravnějšího. Co autorům zjevně jde, je citové vydírání porody, pohřby a hysterickými scénami. Takřka v každém díle je přehršel zpomalených záběrů, které doprovází neuvěřitelně ukňouraný adolescentní pop. Časová osa místy zmateně bloudí, ztrácí se pod různými flashbacky a celý ten propagandistický zmatený výpotek se utápí v naprostém šílenství.

Protiúder (2010) (seriál) odpad!

1. série - solidní akční kovbojka - 70%. 2. - 5. série - buddy kovbojka se spoustou nonsensů - hlavně v reáliích (Rusové, co neumí rusky, Severní Korea, která připomíná spíš postkomunistické země EU atd. atp.) - 40%. Od 6. série exhibice pomatených hipsterů v režii deep-state bažiny všelikých sorošoidů a levicových zmrdů všeobecně - totálně nesledovatelná a naprosto neuvěřitelná a nestravitelná levičácká propaganda - 5%. Strike Back je typickým příkladem libero-demo propagandistické sračky, která sérii od série ještě víc a víc sračkovatí k naprosté a neúnosné nesledovatelnosti. Ale takový kvalitativní propad do pekla je v posledních letech u seriálů západní produkce naprosto běžný. Prst do krku a po první sérii zahodit.

Endeavour - Série 7 (2020) (série)

Přišel příkaz shora a kvalita jde dolů. Neomarxistická propaganda vleze všude. Bohužel už i Endeavour pokrokářsky (ne pokrokově) řeší "palčivé otázky dneška" a nastavuje zrcadlo zlým konzervativcům. Hned první díl je na feministicků notečku především o zlém bílém muži predátorovi a ve druhém už od úvodních sekvencí evidentně startuje krutá obžaloba rasismu (zlí bílí mladíci pronásledují a mlátí hodné snědé přistěhovalce - ano, tuhle scénu známe i z reálných situací, ale většinou je to přesně naopak). Děj se stává dřevnatým až blbým a všechno přebíjí novolevičácká ideologie.Víc jsem nedal - tohle už nezachrání ani Shaun Evans.

Jack Ryan (2018) (seriál)

"Maminko, smím s tebou jít k volbám?"....Hmmmmmmm.....První sérií jsem se odmítnul vůbec zabývat a ta druhá (naštěstí hidžábůprostá) mě přesvědčila o tom, že jsem udělal dobře. Propaganda amerických demokratů je poslední dobou stejně tupá, jako byla ta Hitlerova nebo Stalinova - soudruh jako soudruh. Krajně nepravděpodobný příběh o tom, jak stateční američtí agenti přispěli k venezuelskému jaru, smrdí plakátem na dálku. Zlý zjevně pravicový tyran Reyes se během děje tak vymkne z reality, že tomu nemůže věřit ani osmileté dítě. Řemeslná zručnost neobolševických autorů díla aspoň udržuje jakés takés napětí a výbuchy jsou pěkně provedené - bodejť, za ty prachy... a Krasinski je sympaťák. Toť vše. A aby bylo každému jasno, během seriálu nám pěkně zopakují tezi o tom, že hlupáci z venkova (na rozdíl od těch našich mladých a městských liberálů) volí špatně (rozuměj tyrany a masové vrahy). To je nejhorší antidemokratická teze, na které se dnešní neomarxisti za radostného budování nové totality do zblbnutí točí pořád dokolečka. Už chyběla jenom rodina uprchlíků a Gréta s mávátkem a bylo by vymalováno úplně. Zlatej Meresjev.

Castle Rock - Série 2 (2019) (série)

Už od 5. minuty masírka se somálskými přistěhovalci a ulice plné hidžábů a nikábů. Proboha, PROČ UŽ ZASE? Propagandistická zmatlanina. Vypínám, zahazuju.

October Faction (2020) (seriál) odpad!

Čirá propaganda aneb jak znásilnit zábavný comics a vyrobit z něj další neomarxistickou sračku. Už v 6. minutě prvního dílu se poprvé rozehrává rasový problém utlačovaných černochů a v podobném duchu (LGBT+ atd.) se pak vesele pokračuje dál. Obávám se, že americké seriály bez ideologické masírky už dnes neexistují. Úplně stejným způsobem nám v minulé totalitě prala média do hlav marxismus-leninismus a Sovětský svaz na věčné časy.

Sabrinina děsivá dobrodružství (2018) (seriál)

A je to tu zase - po sté a po miliónté. Slibně nakopnutý seriál solidně řemeslně odvedený zamatlávají tvůrci všemi těmi novokomunistickými aktivismy, feminismy, multitransgenderismy, LGBTQ+ismy (nějak si nevzpomínám, kdy jsem naposled viděl americký seriál, ve kterém by si nevylizovali hlavy dva chlapi - nic proti gayům, ale proč to cpát horem dolem všude, že...) - navíc v tomto případě je tahle "politicky korektní" propaganda dvojnásob škodlivá, protože cílovkou jsou už tak rozkolísaní a zmatení adolescenti... A navíc tohle progresivistické levičácké třeštění nabírá na obrátkách: jeden z hlavních hrdinů je transsexuál(ka), jedna z postav pracuje pro Lékaře bez svědomí.....éééh, pardon... bez hranic, a dojde i na další "neZiskovku" Transparency International. Fakt, že jo. Začínám si myslet, že ani komoušská propaganda v 50. letech nebyla takhle vlezlá. Protivná šišlavá odbarvená pipina v hlavní roli je celou dobu vyloženě na pěst. Občas jsem se modlil, aby už jí někdo konečně dorazil, aby se netrápila. A když už se zdá, že hůř být nemůže, přijde smrtící trojice muzikál, školní kapela a roztleskávačky. Mňamka pro masochisty.

Watchmen (2019) (seriál)

První scény: Zlí běloši vyvražďují hodné černochy. "Díla", začínající podobně, okamžitě zahazuji - stejně, jako jsem kdysi zahazoval ta, začínající rudou hvězdou, radostným jásotem dělnické třídy nebo Leninovou vytrčenou bradou. Od první minuty neomarxistická propaganda nejhrubšího zrna.

Lepší než my (2018) (seriál)

Je celkem překvapení, že ruská verze robotí family-story těžce nakopala zadek jak švédskému zástrčkovému originálu Äkta människor, tak i pozdější bezkrevné americké verzi Humans. Libtardi z toho musí být pěkně vzteklí. Ostatně jeden už běsní i tady. :-D Během všech 16ti dílů seriál suverénně udržuje diváky v napětí a jednotlivé postavy působí velmi životně - každý je tak trochu sviňa, a tak to má byt. Český název je (jak je v kraji zvykem) poněkud debilní - nechápu, proč naši distributoři otrocky okopírovali název podle poměrně mizerného anglického překladu - doslovný překlad ruského originálu "Lepší, než lidi" je mnohem přesnější.

For All Mankind (2019) (seriál)

Bývaly časy, kdy nejhustší propagandu dělali fašističtí kulturtrégři Hitlerova Německa (Goebbels byl její král) a zemí jím porobených (včetně Čechů), později komunismus a marxismus-leninismus oslavující umělci sovětského bloku (včetně českých). Dneska hrnou tu nejprůhlednější ideologickou masírku neomarxisti z USA a tzv. Západu vůbec. Teď už pravděpodobně žádná neobolševická vysílačka nebo streamovačka od Finska až po Aljašku nepustí k realizaci žádný scénář, ve kterém by nebyla dějová linka s nešťastnými uprchlíky, utiskovanými černochy (čím víc, tím líp - nejlépe zlými republikány), utiskovanými ženami a ještě utiskovanějšími multigenderovými LGBT. For All Mankind je přímo perlou neomarxistické propagandy - především proto, že je vyčúraně emotivní a nesporně velmi profesionálně vyrobené. A mohl to být hodně dobrý seriál z alternativní reality - nebýt neustálého vlezlého až deprimujícího politického aktivismu.