Mimoni (2015)

Tak na tomto som sa fajnovo zasmiala :D ..nie že by som to brala ako niečo uplne seriozne,ale boli tam také vtipné momenty, že som sa išla rozpučiť od smiechu :D

Jízlivě tvůj (2013) (seriál)

Sitcomy nepozerávam.. ale tento stojí fakt zato.. McKellena mám strašne rada, tak preto som tomu dala šancu a oplatilo sa.. Už dávno som sa tak dobre nepobavila ako na tomto. Užívajú si to mimoriadne a McKellenov Corps a Shit ma dostávaju do strašných výbuchov.. Parita vynikajúca. U mňa určite za 5*, menej si to určite nezaslúži. Odporúčam :)

Skrytá identita (2006)

Tak toto nie, are u fuckin kidding me??... pecka!!

Krvavý diamant (2006)

No Leo nemohol byť užasnejší... podľa mna veľmi krásny film a vynikajúci.. Oscara by si veru zaslúžil..

Focus (2015)

Tak tomuto hovorím pecka :D Koniec mi prišiel taky wtf podobný ako u filmu Nabit a zabiť.. spokojná! :D

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

som sklamaná.. Jednotka bola taká rozbehová..Dvojka je zatial najlepší diel a v tomto sa dokopy nič nestalo.. ničim ma to nezaujalo...45%

Bourneův odkaz (2012)

Neni som vôbec sklamaná, práveže myslím, že si to zaslúži 4 hviezdy.. ale na trilógiu s Mattom Damonom, ozajstným Bournom to rozhodne nemá. Rachel bola výborna. Na začiatku som bola trošku mimo ako sa to prepájalo s trojkou, ale potom to má úplne iný spád. Celkom spokojná. Prijala by som, ak by sa Matt vrátil na svoju pozíciu.. Dúfam že sa vráti! :)

Jupiter vychází (2015)

Takže... od Wachowskich som samozrejme čakala, že to bude užasne vyzerať..vizuálne to je krásne, dobre natočené, ale dejová linka je úplne mimo..Channing Tatum bol v pohode, no ale tá Mila to čo tam predviedla? To by som od nej nečakala... v Takom Tedovi (Medovi) bola celkom v pohode, ale tuto to vyzeralo ako keby vôbec nevedela hrať.. Prišla na inú planétu a vôbec na jej výraze nebolo vidieť, že je nejak prekvapená a podobné. V celom filme bola ako keby bola na nejakých práškoch... Jej postava bola úplne trápna a to ju mám celkom rada. Nemyslela som si, že to bude úplne mimo.. a ten záporák bol taktiež mimo a herecky no otras. Takže moje hodnotenie je: .. jedna * za dej a a päť * za vizuál .. Takže celkové hodnotenie 3*

Popelka (2015)

Celý čas som sa usmievala na monitor jak kôň.. Také pekné to bolo. Mám rada strašne rozprávky a táto Popoluška sa im veľmi vydarila! Cate Blanchett bola úžasná.. O Helene ani nehovorím, ako víla, sedelo jej to... Predstavitelka popolušky bola roztomilá a páčil sa mi jej výkon .Taktiež sa mi páčilo, že natočili klasickú rozprávku do modernej podoby.. Proste moje hodnotenie je za 5* Odporúčam pozrieť milovníkom rozprávok :)