Hráčské doupě (2017)

Výborná komédia, skvele som sa pobavil, doporučujem.

Le Goût des merveilles (2015)

Krásny film, nevidel som ho od začiatku, ale očaril ma tak, že som mu dal plný počet hviezd. Bolo to ako pohladenie na duši.

Šumař na střeše (1971)

Na tento muzikál som natrafil náhodou, ale chytil ma za srdce svojim vykreslením židovskej komunity. A hlavne ma chytil za srdce Tovje. Nádherná postava a skvele zahraná. Ak by mi niekto povedal, že videl skvelý muzikál o židoch na Ukrajine, tak by som asi len krútil hlavou, že to nie je nič pre mňa. Teraz s nadšením dviham prst a dávam 5 hviezd.

Stážista (2015)

Môj obľúbený film.  Dívam sa naňho vždy keď ide v telke. Videl som ho už aspoň 5 krát a  stále si ho užívam. Veľmi ľudský a príjemný. Fantastický De Niro ako vždy. Doporučujem ako príjemnú oddychovku.

Forrest Gump (1994)

Podľa mňa najlepší film zo všetkých. V žiadnom inom nie je toľko emócií a film nemá jedine hluché miesto. Je proste úchvatný a kedykoľvek ho znovu vidím tak ma opäť dostane. A rád si ho vždy pozriem.

Zrodila se hvězda (2018)

Bol som zvedavý, čo to bude a tak som si po dlhej dobe s manželkou vychutnal romantický film . Veruže nebol som sklamaný, bolo to pekné a s prijemnymi pesničkami. Určite som videl aj lepšie filmy, ale hodnotim to slušnymi 4 hviezdami.

Mazací hlava (1977)

Mne sa tento film proste nepáčil ani na druhy pokus. Myslim že minule som ho videl asi aj celý, včera som mu dal šancu zas, ale asi po pol hodine som mu dal zbohom. Bol sice zaujímavý, ale nevidel som dovod na to aby som sa nim trapil až do konca. Nebavil ma a preto nech si ho vychutnaju radsej fajnšmekri. Za mňa ďakujem, neprosim si.

Dumbo (2019)

Nebolo to zle ale ani mato moc nechytilo. Deti boli nadšené.U mňa 3 hviezdy u deti 5. Celkovo 4

Pravidla moštárny (1999)

Veľmi pekný film. Keď som ho videl prvýkrát asi pred 10 rokmi, bol som z neho unesený, včera som si ho pustil po rokoch a veľmi sa mi páčil zas, i keď to už nebolo tak silné ako pred rokmi. Plný dojemných scén, skvelí herci a pre mňa tiež nezabudnuteľná postava predáka oberačov jabľk. Kto nevidel mal by to čo najskôr napraviť.