Pomáhat a chránit (2011)

Výborná komedia,velmi som sa pobavil a rad si ju pozriem hocikedy,ten zvrateny zmysel pre humor u hlavného hrdiny mi velmi bodol,jednoznačne plny počet.

Ospalá díra (1999)

Oku lahodiaca rozpravka pre dospelých,s výbornou horrorovou atmosférou a skvelým Johnnym Deppom.Radosť sledovať.Tiež veľmi dobrý Walken,ako bezhlavy jazdec.Milujem taketo rozprávky.

Tři veteráni (1983)

Pre mňa kultova komedia so skvelými hercami anezabudnutelnymi scenami,ktora ma vzdycky pobavi.Ked to davali v telke ešte v 80-tych rokoch pre deti na jarne prázdniny,tak sme to pozerali trikrát po sebe a este dlho sme sa smiali na tych hlaskach a scénkach.Proste dokonala zabava od velikanov českého filmu:Lipsky,Werich,Sverak.

U mě dobrý (2008)

Tak tento film mal par dobrych scénok,ale celkovo ma nudil a už si ho určite viac nepozriem

Kontraband (2012)

Solidny akčny film,ale nič viac,nejak ma to moc nechytilo,takže nemožem viac ako tri hviezdy.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Bavilo ma to,od začiatku až do konca.Skvela akčna rozpravka so sexy hlavnou hrdinkou a skvelou výzbrojou lovcov bosoriek.Super scena s obrom záchrancom,krasna ukažka hrubej sily.

Batman (1989)

Tak tento Batman ma teda moc nebavil,aj napriek tomu,že Burtonove filmy mam rad.Nebyť skvelého Nicholsona ešte o jednu hviezdu menej.