Nepřítel před branami (2001)

Nejsem žádnej milovník válečných filmů a většina mi do oka moc nepadne, ale jsou i světlé výjimky jako třeba tento. Hodně zajímavý děj a hodně stroze podané.

Miami Vice (2006)

No čekal jsem od tohoto filmu nějaké drama, zajímavý děj a hlavně akci, ale dočkal jsem se téměř dvouhodinové nudy sice občas se zajímavějším dějem, ale vždy to skončilo v temnotě. Je škoda že se to rozjelo až posledních asi 20 minut, pro mě rozhodně velké zklamání, Michael Mann mě zklamal dvojnásob.

Lotři (1992)

Film s hodně velkým potenciálem a první polovinou filmu téměř bez chyby, bomba. Jenže pak se to zvrtlo a spousty trapných a nevychytaných scén z toho dělá jen průměrný film s velkým ale nevyužitým potenciálem. Škoda, jinak skvělé herecké obsazení.

Kytice (2000)

Povedené zpracování a dobrá atmosféra, jen ne všechny jsou stejně kvalitní. Vodník, Svatební košile ****, Štědrý večer **, ostatní ***.

Babička na plný úvazek (2005) (TV film)

Chvílema až trochu přehnaně zmatený film, navíc bez většího humoru.

Ve jménu krále (2007)

Dost průměrný film s hodně velkým potenciálem, všechno kazí jen Uwe Boll, ale na druhou stranu je to velký úspěch se od něho dočkat něčeho takového :-).

Hostel II (2007)

O mnoho lepší než jednička, mnohem zajímavější, ale zase o to víc klišovité, ale přesto dávám více než za jedničku.

Captivity (2007)

Dobrý začátek a dobrý potenciál, ale od poloviny kdy se dozvíme pravdu, tak bída, přibývají nevychytávky a nedomyšlenosti a konec byl snad každýmu hned jasný.