Poplach v oblacích (1979)

Pan Tau byl jeden z mála koho jsem jako malý neměl vůbec rád.

Šmoulové (1981) (seriál)

Ty malý modrý panáčky jsem prostě miloval jako malý :-).

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Teď bych se na to samozřejmě nedíval, ale hodnotím to spíše z hlediska dob kdy jsem viděl každý díl :-).

30 dní dlouhá noc (2007)

No docela hustej film, jen koukám, protože jsem od toho moc nečekal a dost mile to překvapilo až na ten slabej konec, ale i tak musím dát 4 hvězdičky.

Ve stínu upíra (2000)

Film na mě celkově působil nudně a vůbec to do mě nevlilo ani kousek atmosféry tajemna či podobné atmosféry, kterou by člověk od takového filmu čekal, řekl bych že si spíše z postavy Maxe Schrecka dělají trochu srandu nebo nechápou tak úplně jeho význam. Navíc ne moc přesvědčivé výkony hlavních hrdinů (bohužel hlavně Maxe Schrecka) film dostávají ještě níže, jediné co za něco stálo byl konec.

Blbec k večeři (1998)

Ze začátku jsem si říkal, jak takový film může mít hodnocení 86%. Jenže asi po 20 minutách se to pořádně rozjelo a dokonce to byla sranda, že jsem smíchy málem z gauže spadnul :-))). Úžasnej Jacques Villeret.

Italský hřebec (1970)

Na tenhle film jsem se podíval jen z důvodu toho, že tam hraje Sylvester Stallone, je to můj oblíbenec a o tomhle filmu se toho šuškalo a psalo jak Sylvester začínal, tak jsem se podíval a je to blbost, i když o to nejde, ale ani erotika to není nic moc, ubohost. Souhlasím s Faustkou, že Sylvester se snaží hrát a i Rocky nějak začínal :-).

Remington Steele (1982) (seriál)

Hodně solidní seriál akorát většinou je slabší příběh.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Určitě zatím nejslabší díl Harryho Pottera, jakmile do toho začínají tahat i trochu politiky, tak pak příběh pokulhává.