Walker, Texas Ranger - Zákon Západu (1998) (epizoda)

Další z epizod, kterou si velmi dobře pamatuji. Příběh jako takový potěší zejména zasazením do přírody, ale také hledáním cesty vnučky k dědečkovi, starému soudci, po kterém jde hlavní záporná postava, její otec. Finální rozhovor v C.D. baru nemá chybu. Walker: C.Dho hraje Paul Newman, který má Oscara. Alex Helen Huntová, která má Oscara, Trivetta  Denzel Washington, který má taky Oscara, a mě Chuck Norris? Co má ten? Trivette: Šestinásobný titul mistra světa v karate. Walker: Hmm. To by šlo.  C.D.: Tak mu pojďme zavolat. Trivette: Řekni mi něco o tom Paulovi? C.D.: Je prý docela dobrý.

Walker, Texas Ranger - Čerokíjský tým - 2. část (1999) (epizoda)

Ale my už přece dávno víme, že Cordell Walker je tak trochu Ferda mravenec, práce všeho druhu, takže to, že usedne za volant závodního vozu čerokíjského týmu, navíc dokáže na autě i leccos poladit a opravit, nemůže nikoho překvapit! Fajn oddechovka.

Walker, Texas Ranger - Jakobův žebřík (1999) (epizoda)

Další z epizod, u které se jeden tábor diváků může křižovat nad tím, jak je příběh průhledný a naivně sentimentální, a druhá skupina diváků ocení právě tu idealistickou vizi světa, jak by vše mělo v dobré se obrátit a dojít k pravému a správnému přesvědčení a to i za pomocí víry. Jakobův žebřík patří mezi díly, které když jednou uvidíte, dost možná si jej zapamatujete.

Jake a Tlusťoch - Danny (1990) (epizoda)

Emotivní epizoda. Svým koncem jedna z nejpůsobivějších celého seriálu.

Bajkeři (2017)

Jako jednohubka na oddechový večer.. proč ne? Některé vtípky jsou povedené, jiné hraničí s trapností, ale v zásadě příjemná letní komedie s dávkou romantiky, byť takové té adolescentní nebo snad ještě pubescentní.. Trochu mi to připomnělo Snowboarďáky nebo Rafťáky, ale ti byli asi kvalitativně výš. Bajkeři jsou prostě hodně nenáročnou podívanou, u které když vypnete mozek, tak to bude fungovat.