Raluca (2014)

Dolanský je ve filmu takový proutník, že myslím, že Vlasáková má důvod k zamyšlení....:) jistá scéna vestoje podle mě fingována nebyla....Pachlová je novým objevem českého filmu, takže až skončí Kerekes jako hlavní sexbomba, víme, kam sáhnout.....příběh jako takový nic moc, ale zkouknout se to dalo, hlavní je atmosféra lehce erotické detektivky a ta je docela dobrá.

Pravidla lži (2006)

Hráli tam dobří herci, i když s Langošem tedy rejža vyběhl, když mu nasadil piercing pod pusu, chudák.....nejzajímavější je postava Novotného, tomu jedinému jsem fandil. Zbytek osazenstva léčebny si moje sympatie nezískal a to je kámen úrazu tohohle dílka, samí feťáci, vrazi nebo zloději, a co já vím, chtějí se vlastně vůbec polepšit? Já nevím, a během filmu mi to bylo vlastně úplně jedno a to je špatně.

Nevěrná (2002)

Jo, tohle je od Lynea daleko lepší než jeho známější kousek 9 a bůhvíkolik týdne. Žírovi role zhrzeného manžela sedí jako ulitá, a manželka je taky dobře zahraná a hlavně sympatická - snaží se odolat pokušení, ale nakonec podlehne....Film je v první půlce postaven na napjaté atmosféře, a pak má nečekaně dramatické vyústění. Tenhle film je hlavně psychologický a to o ženách a určitě se tak bude líbit víc ženám než mužům:) nicméně i jako muž dávám zasloužené 4 hvězdy, i za pár hezky natočených žhavých scén.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Čím víc Harryho sleduju, tím víc lituju, že jsem nečetl knihu....bez ní jsem zpočátku někdy tápal, ale teď už jsem beznadějně ztracen.....ještě že mám aspoň sympatie k hlavním postavám, jinak bych už to dávno vzdal....tenhle temně laděný díl spočívá v bezcílném bloumání a honění se temným lesem, občas se odněkud zjeví Táborský - Voldemort, a zase zmizí. Podivná stínohra dvacet minut před koncem mě už skoro rozesmála, to už fakt nedávám. Herci nám dospěli, a je fajn vidět, že z Rona je výborný herec a z Hermiony kočka. Bohužel, Harry zůstává poněkud dřevěný......ČSFD: 181. nejoblíbenější film? to hlasují lidé v depresi anebo masochisté? Po původní sympatické pohádce pro všechny generace už není ani vidu ani slechu a zbylo nám jen podivné fantasy.....

9 a 1/2 týdne (1986)

První půlka je k uzoufání nudná, naštěstí to občas projedná nějaká ta žhavá scéna, bohužel pro dámy s poněkud slizkým Rourkem.....ten se celý film bezdůvodně usmívá a hýří divnými nápady, ovšem Kim jej bůhvíproč obdivuje, až je to na konci na ní taky už moc a tak odejde. Jestliže se zlobíte, že jsem Vám prozradil konec, věřte, že jste o moc nepřišli:) Pusťte si pouze žhavé scény a uděláte nejlíp, neboť film stojí pouze na nich a na atmosféře. Jinak k dabingu: poměrně mladistvě znějící Prager na playboye Rourka, to jsem nečekal, a chtělo to trochu zvyku, nicméně zajímavá volba.

Hanebný pancharti (2009)

Fantastický výkon všech zúčastněných!!! Pitt je PAN HEREC a v dabingovém podání Michala Dlouhého nemá chybu (Waltz: "Za tohle Vás pověsí!" Pitt: "To si nemyslím. Spíš mě seřvou, a nebude to poprvé...."). Takhle měla dopadnout druhá světová, a škoda, že nedopadla.... některé scény jsou tak vymazlené, že mám chuť si je pouštět stále dokola (např. představování Tila Sweigera, italština...). Všechny akce naprosto lahůdkové. Waltz je ďábel, k čemuž nemalou měrou přispívá i Knot.

Po stopách krve (1969)

Aneb když Kalaš jede na dovolenou...vtipný začátek filmu je vystřídán těžce tísnivou atmosférou. Strach je všudypřítomný a Kalaš těžce tápe, nepomůže mu ani paní Jechová, ani místní cigoši....a vyvrcholení za pomoci skryté kamery je výborné, takže kdo má rád napínavé detektivky, tak tohle je jasná volba! P.S. Postránecký zamlada byl hubený fešák.

Krakatice (1996) (TV film)

Z dětství jsem si to pamatoval o hodně lepší, takže je zcela jasné, že film je přes svůj trochu hororový námět určen spíš dětem, a to pro svou bezbřehou naivitu, která film kvalitativně sráží dolů. Prostě Čelisti přes kopírák, jenže to tentokrát nemá ve svých rukách mistr Špilberk, ale nějaký bezejmenný řemeslník.

Žhavé Alpy (1974)

Šmrncovní prostoduchá taškařice, kde si nemůžete být jisti, kdo bude v příští scéně oblečený a kdo ne.....vtipy sice nejsou moc vtipné, ale trapné většinou nejsou:) Kdyby však šlo o komedii bez přívlastků, dal bych jen jednu hvězdu....jenže je to tak pikantní, že to člověk prostě musí se zájmem sledovat - až do konce!

Nebezpečné hry (1998)

Když se podíváme na žánrový podtitul filmu, je tam mj. "Mysteriózní"? V čem proboha??? Tohle je čistá detektivka, která je zvláštní v tom, že je plná náhlých zvratů, kdy se ze záporáků stávají klaďáci, či spíše naopak...a .celé okořeněno erotickým dusnem, které na Floridě viditelně panuje....Takovouhle HRU scénáristy s divákem už nikde jinde neuvidíte, pusťte si tenhle film, a už si nebudete jisti ani sami sebou:) pět hvězdiček nedávám jen kvůli tomu, že v závěru už to zklouzává až k parodii, nebo nechtěné komedii (aspoň já mám ten pocit, že je to nechtěné, protože jestli je to záměr, tak dodatečně přidávám hvězdu navíc). Bacon je slizák jako vždy, hraje ten chlap i jiné role???