Vítejte u mě (2014)

Z námětu filmu jsem byl doslova nadšen z Kristen také. Ta je i v této roli kouzelná a dává filmu šmrnc. To jsou klady. Zápor je určitě neúplnost příběhu respektive jeho části. Každý kdo si přečte obsah, bude mít svou představu o filmu a toho se samozřejmě nedočká. Ale určitě to bylo příjemné překvapení.

Just Before I Go (2014)

Vidět Stiflera v nějakém nepřiblblém filmu se mi zprvu zdálo nemožné. Po chvíli jsem zapomněl o koho se jedná a Stifler byl Ted. Podle mě prostě komedie/drama jak se patří. Člověk se zasměje, ale určitě má i nad čím přemýšlet. Za mě spokojenost velká.

Griffinovi (1999) (seriál)

Kruté pravdy dovedené do absurdna a navíc s humorem. Vše, co se bojíte vyslovit nahlas tady řekne klidně dítě. Mluvící pes a mimino, tlustej táta a jeho kumpáni, pedofilní dědek nebo Ollie Williams...Nechci se rouhat, ale Simpsnovi jsou fajn, ale Griffinovi jsou druhorozený potomek, kterého mám stejně rád!

Fotograf (2015)

Tenhle film měl mít svůj čas. Nyní ještě nebyl ten pravý na to odvyprávět tento jinak velmi zajímavý příběh. Uričtě z něj může mít radost sám fotograf, protože se jej dožil. Naopak si ale myslim, že z něj nemusí mít radost divák, který by si zasloužil konec. Ano, je to čistě sobecká (divácká) poznámka.

Divoké historky (2014)

Čekání (velmi dlouhé čekání) se vyplatilo. Týdny jsem se těšil na nový povídkový film, které já rád. Naštěsti se mi dostalo to, co jsem vlastně ani nečekal. Film, který naprosto splňuje definici zábavy, tak jak si ji představuji. Nenám čas, jdu si to pustit zas :)

Konečně doma (2015)

Jak napsat komentář k filmu, který se točí hlavně pro děti? Zapomenout na všechna dospělácká klišé a užít si to. Předvídatelný děj u dětského filmu je to samé, jako u hororu lekačky. Hlavní hrdina je milý a vlastně také všechny postavy jsou milé včetně humanoidní holky a její kočky, která se fakt povedla. Dětem se to moc líbilo a to už koukají i na Piráty z Karibiku a podobné filmy. Je skvělé, že se pořád dělají pohádky, kde si své najdou dospělí i děti.

Zakázané uvolnění (2014)

Předramatizovaní bakaláři roku 2014. Bez úvodu Vladimíra Menšíka, ale navíc dostanete darem čas. Ten bude utíkat velmi pomalu. Něco jako líbánky, které mohly mít asi tak 30 minut, i tento film by se pohodlně vešel do půl hodinky.

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Vždycky ke dvojkám přistupuji spíše skepticky a tak tomu bylo i u ženy v černém. Bez větších očekávání se mi poté lépe obhajuje to špatné hodnocení. Dal jsem tomu šanci, ale stejně je úděl dvojky těžký. Jistě, některé věci se opakují, ale bez toho dvojka natočit snad ani nejde. Pořád tam bude dáma v černém. Abych umocnil atmosféru, byl jsem v celém baráku sám a byla hluboká pondělní noc. Kombinace chutí se bát, temné noci a již zmíněné dámy na mě zafungovala skvěle. Lekavé a na můj náročný vkus hodně lekavé. Strašidelné, ne zase tak moc. Není to stejně dobré jako jednička, ale v rámci dvojek je to skvělé.

Dřív než půjdu spát (2014)

50x a stále poprvé a Na hraně zítřka, ale drobátko nudnější. Polovina filmu velká nuda. Milé překvapení čeká ke konci. Nevidím ale jediný důvod na to pustit si to znovu.

Padesát odstínů šedi (2015)

Kvalitu filmu nemůžu hodnotit, protože jsem viděl hodně nepovedený kinorip, což je více, než neblaze proslulý copycritic. Na mou obhajobu jen dodám, že jsem to ani nechtěl vidět, natož za to dávat prachy. Příběh o tom, že za peníze jde všechno a navíc se to hodně holkám líbí. Kdyby to byl obyčejný 27letý klkuk, tak by si to nejspíš dělal sám u compu za asisence zfetovaných šlapek na netu, co potřebují uživit svou závislost, tak si nechají dát pár přes prdel. Ten film je tak vzdálený realitě, až je z toho jednomu špatně. Jistě by neměl kolem sebe spoustu děvek a čekal by na nějakou studentku, co přišla náhodou na rozhovor. Ale tak proč nevydělat nějakej keš? Přej a bude ti přáno.