Pořád jsem to já (2014)

Filmu dávám pět takových těch svítících bodů na obloze, když už není venku světlo.....

71 (2014)

Atmosféra davové psychózy je neskutečně reálná. Vynikající film, který v podstatě může skončit jakkoliv, jen ne dobře. V životě bych neřekl, že lidé v kravatách v 70 letech se mohou chovat zcela nelidsky. Je zřejmé, že máme něco uvnitř, co může kdykoliv z člověka udělat bestii. Naprosto uvěřitelný 10/10.

Zátah 2 (2014)

Pokud lze jedním kladívkem zabít cirka 100 lidí, kolik jich zabiji, když mám kladívka dvě? No to záleží také na frekvenci mlácení, která je v tomto snímku značně urychlena. Pokud byste ovšem přehlédli je možnost v opakovačce přesně spočítat. A to je to pravé kouzlo této blbiny 8-) Naprostá blbina 2/10

Útěk do divočiny (2007)

Film o dospívajícím chlapci, který bohužel četl špatné knihy. Nemusel by nikam chodit a stejně by to našel. Protože to všichni máme v sobě. Ne na Aljašce. Škoda života 5/10

John Wick (2014)

Tak nějak nevím. Kyselo zdá se dost kyselý a bramborák obzvlášť bramborovej, ale tahle šablonovitá vyvražďovačka bohužel postrádala pointu. Ano, zpomalovačky byly efektní a John byl kvalitně oháklej, ale hned po úvodní rakvi, bylo vše zcela jasné a rejža tomu nechal volný průběh. Oceňuji sci-fi vložku z hotelem a jeho službami, avšak to je vše co se mi na tomto celulojdu líbilo. Takže kratce a stručně. Už ani ty střílečky nejsou co bývaly. 5/10 slušná podívaná pro bezmozky.

Kód Enigmy (2014)

Proč doporučovat něco, co už je vlastně nechutně ohvězdičkováno? Shrnu to. Herecký výkon sociopata je dokonalý a podezřívám Benedicta, že hrál vlastně sám sebe, takže mu to práci ani moc nedalo. Scénář nemá ten správný náboj, neudrží celý film, občas nějaký flashback, ale jen část filmu je opravdu zajímavá. Ale stejně dávám plný počet. Už jen fakt, že rozluštění kódu angličany bylo drženo 50 let pod pokličkou. Nedokáži si vůbec představit, jak malinkatý kousek pravdy ze všech těch velmocenských her v současnosti, se vůbec dozvíme. V tomto filmu je "pravda" velice bolestivá.

Výchozí bod (2014)

Velmi příjemný, i když pár věcí mi vadilo, přesto jeden z lepších filmů Závěr mě dostal i díky Radiohead, takže plný počet hvězdiček je na místě. 10/10

Zmizelá (2014)

Perfektní vizuální podívaná, dokonalé herectví, perfektní scény. Bohužel nemám rád psychopaty. Jsou všude, vyskakují z každého amerického filmu, seriálu a ve zprávách. Dál mi vadí nelogické uvažování a postupy, které jsou ve filmu "neřešitelné", ale přitom jsou ve výsledku docela důležité. Ano bylo to chladné, komorní, dramatické a možná i dokonalé, ale mě to neoslovilo. 6/10

Labyrint: Útěk (2014)

Dialogy jedno velké klišé, naprosto stupidní scénář. Herecké výkony slabé, postavy jsou nereálně vykreslené. Vrchol blbosti scénáře jsou zkoušky pro nic za nic. Naprostá ztráta času. 2/10

Interstellar (2014)

Všichni tu zemřeme, fňuk. To je jedno, že zemřeme my, ale oni zemřou lidi na naší planetě, brek. Smrk, smrk. Ty mě tu necháš zemřít hlady a udušením, uá, uá, brek, smrk, fňuk. A o tom je celý film. Přiznávám, že kamera i efekty jsou dokonalé, herci hrají, jak o život. Ovšem těch slz je moc. Mocinky moc. 7/10

Ovládací panel
9. nej uživatel Federativní státy Mikronésie