Marťan (2015)

Někdo tady řekl "rodinný biják" . Ano. Smutné. Nikdy jsem neměl číst tu knížku, která mě v půlce unudila k smrti. Film to jen potvrdil. Rodinný biják 4/10.

Vlna (2015)

Jako dokumentární film o norských fjordech bych to bral. Jinak televizní zpracování neherců je slabé. Bohužel. 4/10 Ztráta času.

Malý princ (2015)

Není třeba komentovat, je třeba zažít. 10/10

Cukr-blog (2014)

Na malou zaprděnou kotlinku opravdu "velké téma" výborně zpracované s hvězdným obsazením. Obdivuji celý rozsah dokumentu, tu práci sehnat tolik důležitých rozhovorů a významných osobností. Cestovat po celém světě a ještě natáčet doma. Pět let života bylo opravdu perných a tento dokument mě opravdu "dostal" Palec nahoru! 10/10

Mládí (2015)

Věci, které zaujaly - Maradona, Marx, Masérka, Miss Universe. Zbytek velmi plachý a velmi lehce kritizovatelný. Film od současného předního umělce, který otevřel miliardy nových obzorů o jakémkoliv pojednávaném tématu, nemůže být považovaný za nic jiného, než za úspěch.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Výborný, perfektní stylizace. překvapivě humor, jemné detaily a narážky. Bavil jsem se. Těším se na druhý díl z Istanbulu. 10/10 Perfekt.

Kobry a užovky (2015)

Absolutně vedle. Nejenže mě naprosto minulo chování postav, vzhledem k silným sociálním vazbám (rodina, přátelství) , ale nejméně jsem věřil hlavnímu protagonistovi. Můžeme se měnit v průběhu událostí, ale !spoiler! reakce na smrt bráchy je zcela mimo mísu. Pokud filmu a příběhu nelze věřit, je to pro mně naprostý fail. Takže 3/10

Mr. Robot (2015) (seriál)

V jako Vendeta + Kub Rváčů = Mr. Robot. Průměr.

Na dotek (2004)

Hra na pravdu je vždycky blbost.

Focus (2015)

Naprostá ztráta času, škoda životní energie. Špatně natočený, špatné dialogy a pouze výborně zahraný. A hlavní hrdinka má opravdu malý kozy. Srágora.

Ovládací panel
9. nej uživatel Federativní státy Mikronésie