Jako v bavlnce (2020)

Nerad dávám tak nízké hodnocení, ale celou dobu jsem si myslel, že je to komedie. Nasmál jsem se na konci až, až. Ale jako celek je to naprostá kravina. 1/10 lesby forever.

Čističi vesmíru (2021)

Dlouho jsem neviděl přeplácanější a rychlejší akce. Vizuál byl opravdu pěkný, ale akce tak zrychlené, že jsem kroutil hlavou, kde že se ten děj odehrává. Takový kung-fu ve vesmíru. Pro vyčištění hlavy asi OK, ale pokud je tohle trend moderní doby, tak jsem v pytli. 4/10 Podruhý už to neuvidím.

Nadějná mladá žena (2020)

Bohužel jsem se s hlavní hrdinkou neztotožnil hned na začátku filmu. Myslím, že maskéři to odflákli a ta holka vypadala ještě starší než ve skutečnosti je. Potom bylo těžké pochopit, proč se po půl století rozhodne pro pomstu. Asi jsem už starý na tyhle herecké alternativy. Není to dobré kino 3/10.

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Trapně naivní, jeden dvacetiletý psychopat rozpoutá peklo a všichni mu na to skáčou. Ztráta času. 3/10 Naivismus po Polsku.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Pokud se sejde tlustý chlapec a černoch v jednom filmu, nevěstí to nic dobrého. Bohužel to Kurt nezachránil. 3/10 Zkažené vánoce.

Pan Jangle a vánoční dobrodružství (2020)

Pokud to nebaví ani děti, tak u vánoční pohádky je to průšvih. Hlavní hrdina je děda. Tak to je asi vše, co bych chtěl říct. Nádherná směska barevnosti, nádherných vizuálů plných filmových triků, která maskuje naprostou neschopnost zaujmout diváka. Film pro film. 3/10

Greyhound (2020)

Tom si napsal scénář a rovnou se obsadil. V podstatě nesleze z plátna, až ke konci, kdy vleze do postele. Pokud máte rádi televizní inscenace, typu Bakaláři, budete spokojeni. Příběh o kličkování lodi a ponorek, je pěkný. Na pořádný film, málo. Hodně málo. Potopí se loď, Tom udělá plakací ksicht a jede se dál. Pokud se budou točit tyhle jednoduché, nedomrlé rychlokvašky, jen kvůli tomu, aby si Tom zahrál, tak je svět v kýblu. Hnoje. 4/10 Tom a jeho pufňukování.

Bratrstvo pěti (2020)

Já to nedokoukal, a to si rejži fakt vážím (25th Hour je skvělý kino). Ale tady jsou dialogy, jak z Marsu a chlapi, co šli hledat poklad mě unudili těma kecama k smrti. 4/10 To není dobrý film!

Život Adèle (2013)

První pornografický film ze života, který není porno. Citlivě a přitom živočišně natočený film o velké lásce, naplnění a ztráty. přesně tak, jak to chodí v každodenních životech, akorát s dvěma holkama. Tři hodiny jsou, dle mého názoru moc, ale vydržel jsem a nelitoval. 9/10 Příběh lidí.

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Nevím čemu se dřív smát, je to směs ironie a neschopnosti americké vlády v zrcadle dvou komiků. Vědce a generála. Zaujala mě drsná satira prezidenta (twitter) a naopak absolutně uspala rodinná linka s dcerou a matkou ve vězení. Moralizování puberťáků opravdu nemusím.Škoda, že seriál v podstatě nezůstal u toho hlavního a snažil se přidávat balast, který tam neměl být. Mohl to být novodobý Mash, takhle to je akorát chvilková blbina. 6/10 Kvůli hercům.

Ovládací panel
9. nej uživatel Federativní státy Mikronésie