K zemi hleď! (2021)

Takové Vrtěti psem, ale mnohem, mnohem hůř realizované. Zbytečně moc dialogů, akcí, které odvádí od děje a hysterie. Díky za počin, ale vícekrát to asi nedám. 5/10

Finch (2021)

Tohle prostě nebaví ani psy ani lidi, natož pak roboty. Film poskládány z klišovitých příběhu nezachrání ani sám Tom, který už od začátku hraje jako by měl skončit v půli filmu. Zcela zbytečný film 4/10

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Kamera, klapka jedem. Skvělý vizuáln, perfektní tempo, akce. No dobře, ale o čem to bylo? Kravina, jasně. Podívám se na to někdy ještě jednou? Ne. 2/5 ztráta cenných minut.

Není čas zemřít (2021)

Ano, děkuji tvůrcům za poctivé kino, dobrý příběh a skvělé kulisy, které k Bondovi patří. Osobně bych určitě film doporučil sestříha, aby to více odsejpalo a Bondovi zkrátil text při vylejvání svého srdce. Celkově krásné 4 hvězdy.  4/5 skoro dokonalé.

Kate (2021)

Nádherně zabalené hovno s herečkou v letech, která poletuje jak víla mezi chlapy s ostrými noži. Celkově stokrát omleté klišé, vrah je zase zahradník. 2/10  Nuda a šeď.

Reminiscence (2021)

Špatný triky, arabiky, kudly a dýky. Všechno šitý horkou jehlou, bohužel včetně scénáře. Táhlo se to jako smrad a namísto sexappealu, jen zvadlá krása. Mezi herci to nefungovalo a veškerý sci-fi žánr se smrskl na gumový holínky a sluchátka na hlavě. 4/10 Nuda, šeď a Hugh.

Hra špionů (2020)

Výborná kamera, skvělá režie a ještě lepší herecké výkony. Pokud se k tomu přidá i dobrý příběh, stane se zázrak a máte film na páteční večer. 9/10 To byla pěkně hnusná doba.

Nikdo (2021)

Baba Jaga aneb John Wick v americko-ruském lítém boji. Trochu také Sám doma a jak nastražit pastičky na zloděje. Ne , není to stylovka, když hraje do zpomalovaček retro music. Pár nápadů oceňuji, dědu Rambo také a to je tak pro sobotní večer všechno. Nudit se nebudete, ovšem podruhé je to už nuda. 6/10 Vykrádačka a klišé snad všech dobrých filmů.

Sucho (2020)

Film se táhne jak smrad z chemičky na okraji města. Pokud chcete vidět zbytečných jeden tisíc filmových políček navíc, tak film doporučuji. Záběry na pole, sprchu, králíky a další pole v Austrálii jsou nekonečné a mezitím pobíhá pár postav. Závěr filmu je obehraný, jak kolotoč u labutí. Napětí nula celá nula nula. 3/10 Pokud chcete film na večer a víte, že budete dělat úplně něco jinýho, než se dívat.

Brave New World (2020) (seriál)

Muselo to dát práci přepracovat knihu a všechny filmy, které podle ní byly zpracovány od velkého šamana Huxleyho. Osobně se mi tohle líbilo mnohem více, než kniha. Posunout vše do digitálního věku, včetně umělé inteligence, zcela změnilo pravidla hry. V každém případě je prvotina zajímavá a přestože je v ní sexu až, až, o sexu to vůbec není. Těším se na druhou řadu, to už ovšem nebude mít s knižní předlohou vůbec nic společného. 10/10 Trocha dystopie nikoho nezabije a Lenina je opravdu báječně pneumatická.

Ovládací panel
9. nej uživatel Federativní státy Mikronésie