Útěk z Pretorie (2020)

Harry Potter a útek z Pretórie, toto sme tu už však pár krát mali.

Titanic (1997)

Romantická klasika čo nikdy nezostárne a ktorú možete vidieť viacej krát a stále vás bude baviť a dojímať, to je v skratke Titanic.

Loli paradička (2019)

Celkom kvalitný snímok ktorý ľahko schová do vačku, ďaleko propagovanejšie slovenské filmy. Hlavne som tomu všetkému veril, režisér to natočil realisticky, film pobaví a na nič sa nehrá.

Zlatokopky (2019)

Čo napísať asi len tolko že keby tento film vidím o čosi skor tak možno mám o par stoviek euro na karte viacej :D k filmu sa moc vyjadrovať nemá cenu celkom veľká slabota nato ako to bolo ospevované a krásne to zhrnul všetko verbal.

Sviňa (2020)

Keby je len 50 % z filmu založených na skutočných udalostiach, tak sme prerazili práve morálne dno. Bol to hnus čo človek dokáže porobiť ak má v podstate neobmedzenú moc a že naša súčasná vláda a jej ľudia ju dlhé roky mali. A teraz k filmu, pre mňa stručný prehľad ako sa vyvíjala kariéra súdruha Boba Fica a jeho známeho Lola Kočnera. Avšak pár silnejších momentov tam bolo, inak taký náš priemer a pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami sadol ako riť na šerbel a snáď prinúti ísť ľudí k urnám keďže kino praskalo vo švíkoch.

After: Polibek (2019)

Dobre je to totálna hovadina pre násťročné dievčence uznávam, ale aj tak si nemožem pomocť. Tá mladá austrálaska herečka ma jednoducho dostala na kolená svojou podobou na bývalu spolužiačku ešte z prvých ročníkov vysokej školy. Koli jej nevinnosti a čírej kráse dávam 3 hviezdičky, nemôžem si skrátka pomocť. Niekedy je srdce a sentiment skrátka silnejšie ako rozum :)

Colette: Příběh vášně (2018)

Celkom nuda, nuda a nuda. Nič ma na tomto filme nezaujalo a to mám filmy s touto herečkou celkom rád, snáď len posledný rozhovor s jej manželom stál zato.

Madisonské mosty (1995)

Meryl Streep je jednoducho pani herečka, neuveriteľný výkon ktorý sa mne páčil najmä v prvej polovičke filmu keď "zvádzala" starouša Clinta. Určite ešte zalovím v archívoch a zopár filmov s ňou zhliadnem, nakoľko by to bol hriech nevidieť jej ďalšie herecké výkony v časoch keď patrila medzi to naj čo Holywood ponúkal a že to bol sakra dlhý čas.

Jsem matka (2019)

Celkom kvalitka ku ktorej som sa dostal v lietadle takže som to sledoval na celkom malej obrazovke, na(ne)šťastie o nejaké sci-fi veľkolepé scény som neprišiel keďže film je najmä o dialógu medzi robotom a jej dcérou. Napriek tomu však za mňa predčil mnoho podobných filmov z ďaleko väčšími rozpočtami a skoro by som mu dal aj 4 hviezdičky len skrátka na tej malej obrazovke...:)

Manželská historie (2019)

Herecky zahrané skvele, najmä od Scarlett Johansson. Inak pre mňa celkom nuda a to ma tento typ filmov ešte celkom baví, aj keď pár scénok klobúk dole. Pozrieť sa to však určite oplatí najmä kvôli tomu, že vám snímok načrtne ako može vypadať dohadovanie rodičov o dieťa počas rozchodu čí ako si nepokaziť vzťah ktorý mohol mať budúcnosť ak by obaja vedeli spraviť určité ústupky.