• Romantický

Dokonalá partie (2005)

Musím napsat, že jsem se dívala na naprosto předvídatelný romantický film. Pokud bych měla najít nějaké klady, možná konec, který byl dořešený a dali se dohromady, ale tak už to u romantických filmů bývá. Když hledám zápory, možná moc dlouhá oslava na zapití svobody před vstupem do manželství. Celkové se mi film líbil, je výborný na zabití volného času nebo pro ty, kteří mají rádi šťastné konce.

Nesnesitelná krutost (2003)

Docela zajímavý film, v některých okamžicích nepředvídatelný, takový jiný. Pokud bych mu měla něco vytknout, možná by to byl moc rychlý konec, ale jinak se mi film líbil, co bych na něm pochválila asi nejvíc by byl konec, kdy se dali dohromady, zase, i když bych mohla napsat, spoustu výtek, ale myslím si, že ty intriky a způsob, jakým byl film natočený se nedá shodit. Pokud se chcete trošku pobavit a máte chvilku času, podívejte se, myslím, že se skvěle pobavíte.

Kluci na povel (2014) (TV film)

Ale jo, tenhle film nebyl nejhorší, takový průměr, kdy si holka uvědomí, že chyba byla na její straně a poučí se z ní, příjemná oddechovka na odpoledne, takže pokud chcete a nemáte co dělat, tak se podívejte a sami uvidíte, jestli jo, nebo ne.

Zpověď královny střední školy (2004)

Průměrný film, od kterého nejde ani moc očekávat, vytkla bych mu zpracování, pointu, kterou jsem nenašla a to jsem se na film podívala od začátku až do konce, dokonce ani ten děj nestál za nic, musím napsat, že toho moc nejde pochválit, musím říct, že jediné, co se mi na tom filmu líbilo byl konec, to jak jely na koncert, tak to by tam ani nemuselo být, ten film bych ze dvou třtin nahradila úplně něčím jiným. Nevím, komu ho doporučit, snad jen některým vyjímám, které mají rádi filmy s hodně hudbou a rockovou hvězdou. Ale mezi námi, tenhle film rozhodně nebyl můj šálek čaje.

Protiklady se přitahují (2008)

Tenhle film byl trošku slabší, mohla se uzdravit a taky mohl mít trošku delší konec, jinak docela ušel, líbil se mi jeho děj, to že se báječně doplňovali a tomu druhému scházeli, kdybych měla film zhodnotit jako celek, napsala bych uspokojivý. Tenhle film byl dobrý na oddechnutí, na zasmání a dokonce i zamyšlení, mi se líbí to nasazení, pro manifest, pro to být upřímný, protože upřímnost je vzácností. Takže tenhle film doporučuji těm, kteří si chtějí zkrátit čas nebo se jen uvolnit, protože na to, na to je tento film ten pravý.

Popelky (2010) (TV film)

Tak jo, tenhle film byl dobrý, hodně dobrý, byl o nalezení sama sebe a odhodlání, sice měl několik chyb, to ano, jako například, nemůžu žádnou najít, tak asi nejsou. Takže napíšu tohle: Hodně se mi to líbilo, nic bych neměnila, pakt popelek mi samotné dodal trošku odhodlání, takže jo, vřele doporučuji.

Holka na hlídání (2007)

Ale jo, tenhle film byl dobrý, dokonce lepší, líbilo se mi, že matka našla syna a chůva sama sebe a nakonec i lásku. Tenhle film bych nijak neměnila, byl dobrý takový, jaký byl. Pokud bych měla ohodnotit děj, to jak to skončilo a osudy postav, tak musím napsat, že se mi to moc líbilo. To, jak člověk nevidí to, co má před očima, to, jak to člověku musíš ukázat, aby to pochopil. Tenhle film je dobrý na zkrácení dlouhé chvíle, na pobavení nebo jen na chvilku oddechu po náročném dni. Rozhodně jej doporučuji, protože z něj plyne poučení: A to, že člověk se má starat o to, co cítí jeho dítě, co dělá, jestli se mu něco nelíbí nebo jakou má náladu, jednoduše zájem, ten je v případě dítěte klíčový.

Vanilkové nebe (2001)

Tenhle film nevím, jak ohodnotit, jak jej okomentovat, tenhle film mohl být lepší, byl moc zapletený, já se v něm moc nevyznám a asi mi bude nějakou dobu trvat, než ten děj rozpletu, ale jedno vím už teď, a to, že jej měli nechat se Sofií, mělo to skončit tak, že se probudí a uvidí ji, jako holku do které se zamiloval. Měli tam třeba dát to, že byl zmrazený třeba tři hodiny, potom ji uvidět, ten happyend, ten tou chyběl. Tenhle film byl zajímavý, dynamický a chytne za srdce, nejde ho popsat, to ani já nedokážu, zastávám názor, že by se měl každý podívat a zjistit, jestli ano, nebo ne. Ono doporučit, tak to nejde, jednoduše se podívejte a uvidíte sami.

Ošetřovatel (2011)

Jak by se Vám líbilo, kdyby s Vámi mluvila zvířata? Já bych si s nimi někdy popovídala raději než s lidmi. Tenhle film byl o něčem jiném než normální komedie, ani jsem na něm nenašla chyby, nic mu nevytýkám, jen doporučuji, protože není nic zajímavějšího, než se bavit se zvířaty.

Rande na jednu noc (2008) odpad!

Upřímně? Tenhle film, tak to byl odpad, nelíbilo se mi z něj absolutně nic, vůbec nevím, jak jsem se mohla dodívat do konce, děj byl předvídatelný, nedůležitý, nudný, já nevím, rozhodně bych tento film nikomu nedoporučila.