Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Nuda, nuda. vtip, nuda. Jet Li skoro ve filmu není, filmový syn Brendana Frasera je otravně nesympatický a celkově film vůbec nejede. Zbytečné třetí pokračování.

Bobule (2008)

Nudná letní "komedie" s neuspokojivými hereckými výkony. Takový milý český film (Jedna hvězda za film, druhá za prsa Voříškový)

Tropická bouře (2008)

Nadprůmerný začátek a konec, průměrný prostředek filmu. Jako parodie ale film funguje velice dobře a dobrá znalost anglického jazyka ještě umocňuje zážitek z filmu.

Přednosta (2003)

Velice příjemný a milý film s vynikajícími herci a nádherným prostředím.

Podporujte svého šerifa! (1968)

Skvělá parodie na westernové filmy. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z dětství.

Invaze (2005) (seriál)

Po celé první serii mohu konečně hodonit, jak plynou díly tak houstne atmosféra a poslední díl je opravdu maso srovnatelné s genocidou budoucnosti. Nádherný seriál o něčem mimozemském? nové evoluční rase? kdo ví. Bohužel (a možná bohudík) první sérií končí celý seriál.

Ochránce (2005) odpad!

aneb co všechno je schopen člověk udělat Vin Diesel pro peníze

Blade: Trinity (2004)

Po skvělých prvních dvou dílech jsme snad všichni čekali o trochu víc. Tohle je strašný.

Hellboy (2004)

Perfektní Ron Perlman, Sexy Selma Blair, skvěý film

Leon (1994)

Jeden z nejlepších filmů historie. Geniální Natálka, Jean Reno i Gary Oldman. Herecký koncert na pozadí skvělého příběhu.