Plán útěku (2013)

hezká napínavá mlátička s celkem logickými postupy k útěku

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

co dodat k filmu, kde se hlavní hrdinka podřezává vertikálně, nejspíš proto musela zkusit obě ruce :-) První 3 díly mě celkem nadchly, pak to, ale začne být takový monotónní, hezká holka, který každý ubližuje, nesmělý kluk, co se s ní občas střetává. Vykreslení různých postav a jejich těžkého života. Poslední díly mě už nebavily vůbec, jen hrnuli další a další blbiny a znásilňování. Myslím že tu sebevraždu nedokázali racionálně zdůvodnit. Čekal sem, že vyskočí živá ze skříně, ale ne, oni to mysleli vážně :-)

Lásky čas (2013)

začátek úžasná rodinka s malým tajemstvím, pak hledání lásky, zkoušení možností cestování časem pro její získání, časem to zvážní a snaží se zachránit svou hezkou sestru, jenže se to trochu zadrhává s pohlavím jeho dítěte, a končí to smrtí.

Rande naslepo (2017)

ind který si hraje v hotelu a je skoro slepý tím vznikají zvláštní situace, najde si holku, ta tyk netuší že nevidí, pak se to provalí když ztratí dítě, končí to jako vždy happy endem a byli slepí až do smrti :-) koukatelný ničím úžasný

Stopy spravedlnosti (2017)

další vyvražďovačka, naštvou číňana, zabitím dcery, on si je pomalu dohledává, oni se ho chtějí zbavit, ale vždycky je přepere až do závěrečné bitky.

Americký zabiják (2017)

chlápkovi zabijou arabáši snoubenku, on se nakrkne, naučí se arabsky a zkusí je pozabíjet, odchytí ho tajní, daj mu výcvik a pošlou na misi s cílem zabránit odpálení atomovky na US námořnictvo. Je to lineární honička s pár nápady na zabíjení.

Choking Hazard (2004)

zombíci a krev hodně trapný, ale průpovídky, kterých je tam 3/4 filmu jsou hodně vtipný :-) a taky je zajímavý, že na klíčích v kuchyni je klíček na zamykání PC.

28 tisíc (2012)

hezká holka běhá od jednoho padoucha ke druhýmu aby zjistila, kdo zabil práskače za kterého zatkli jejího bratra. Přitom má vraha pořád na očích.

Duch ve stroji (2017)

hezký pozlátko ukrývající sterilní příběh a průměrnou akci.