Iracionální muž (2015)

Zajímavý scénař, ale o to ne tak moc zajímavé konečné zpracování filmu

Freakout Vines (2013) (pořad)

Joo, Bendr v hlavní roli. Rozhodně nejlepší vines v ČR. Mimo jiné, ten vine "Jak se anglicky řekne miluji tě" si myslím, že viděl snad každý z nové generace. 4/5 bez 1 hvězdy a to jen proto, že ty poslední už jsou lehce slabší a ztrácí na grádech. Ale kdo ví, třeba ještě Bendr něco vymyslí.

Rande měsíce (2006)

V celku zábavný kousek, když dáme stranou ty nekonečné scény plné trapnosti.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Na co jsem se to právě koukal? Absolutně jsem nepochopil smysl tohoto pořadu. Zbytečný pořad, zajímající se o spousty dalších aspektů než klasické hraní her. Minecrafák, který si chce nejspíš zase získat svoji slávu o kterou přišel jeho laxností. Grafika jak vystřižená z klasického staženého PSD a bez vkusu (mluvím o ní hlavně proto, že na začátku prvního dílu Aliho reprezentují jako super grafika). 5/100

Výchozí bod (2014)

Neskutečný příběh, který si zaslouží 5 hvězdiček. Nebýt traileru, který jsem shlédl před samotným filmem, tak nejsem schopný určit děj určitých žánrových zvratů, což je v mé situaci opravdu těžké určit, jelikož skoro při každém filmu tak trochu vím, jak se to bude odehrávat, ostatně jen tahle možnost, která mi byla poskytnuta si zaslouží vysoké hodnocení a uznání filmu. Škoda jen tomu následnému vysvětlení, zkrátka to mohlo být o něco delší.

Klub rváčů (1999)

Nebýt závěrečného vysvětlení filmu, dávám tomuto filmu 3 hvězdy.

Warrior (2011)

Jedním slovem - neskutečné.

Machři (2010)

Běžná komedie z USA

Godzilla (2014)

Trailer vypadal slibně, že by to mohlo být sakra koukatelný, ale opak je pravdou! Tento film nelze hodnotit více jak 2 hvězdami! 30/100