Ruiny (2008)

Stokrát omleté, převařené, a mdlé. Přesto standart v daném ranku. 50%

Jigureul jikyeora! (2003)

Chtěl jsem dát 4*, protože to bylo hodně dobrý, ale za konec dám 5. 2.projekce: Super film, úplně jsem zapomněl, jak to končí, a dostalo mne to podruhý. Fakt šílenej úlet...

Muž v ohni (2004)

Zbytečně dlouhý, zbytečný prostřihový scény, který ničemu nepomohly, konec sladkej tak, že mně ještě teď pálí žáha, já nevim, celý mi to přišlo takový nějaký nedopečený. Ale přesto to bylo celkem zajímavý. 70%

Čistá práce (2008)

Průměrná podívaná na stokrát omletý téma, s trochu zajímavější zápletkou ve druhý půlce, a s nudnzm "jednoxichťákem" Stathamem. Dalo se na to dívat, ale podruhý to nedám. 60%

Hvězdné války podle Turka (1982) odpad!

Ó PrsteJežíši, KlíštěPane, Blahoslazená matko, neodolal jsem, a sehnal tento snímek, a pustil si ho dnes večer. Schválně jsem čekal, jestli se přidám na stranu odpadistů, nebo 5hvězdářů. Sledovat dva SuperTurky a jednu běloruskou lacinou pornoherečku, která celej film čeká, až jí ten starší šáhne na švába, jak pobíhaj po pískovišti a kosej jeden maškarní průvod za druhým v honbě za mozkem a jednim obřim voňavym stromečkem do auta (prej meč), to bylo nad moje síly. Nejnáročnější byly asi masky. Ono sehnat tolik masopustních papírovejch masek, cedníků, rolí hajzlpapíru, chlupatejch přehozů na sedačky z výprodeje, a dostatek polystyrenu na skály a kameny, to asi nebylo levný. A tak už nezbyly prachy na filmovej pás. Použili tudíž jeden starší s natočenejma scénama ze Star Wars, ale nějak jim blbnul nahrávač, a tak někde vylezly původní scény (a k tomu s hudbou z jinejch Hollywoodskejch trháků). Ale za to voni nemůžou, že jo...Musim říct, že jsem se nesmál, a chtěl jsem dát jednu hvězdu alespoň za snahu. Ale to bych pak musel dát jednu i Kameňákum a spol, protože Troška se asi taky snažil co. Takže nic - 0%, prostě nehorázná vagínovina (abych nebyl sprostej)>

Únos Moravanky (1982) odpad!

Muahahááá, he he hééééé huááááá......

Jumper (2008)

Jednu * sundavám za to, že podle mně nevyužili dostatečně téma, s tím se dalo pohrát, jéje. A druhou * sundavám za to, že na začátku filmu měla ta holka na skříňce na psáno Prauge místo Prague (možná to byl záměr, ale nasralo mně to). A třetí * sundavám za Haydena - potřeboval by navštívit nějaký kurzy herectví, nebo alespoň mimiky...Jako, zabavilo mně to, ale nechytlo. 40%

V Bruggách (2008)

On ani špatný film vzniknout nemohl, když vám atmosféra spadne do klína spolu s lokalitou (Bruggy), obsadíte pár slušných herců (obzvláště Gleeson mně hodně bavil), a k pomalé romantické náladě vytvoříte kontrast (dialogy mezi Rayem a Kenem). Ale je pravda, že postavy se tu opravdu obzvlášť (hlavně ke konci) chovaj jak parta Mumínků, takže dám 80%.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

P-i-č-o-v-i-n-a, a ještě k tomu bezduchá....

Štamgast (1987)

Jo jo, ještě o něco málo lepší než Faktótum s Dillonem. Rourke je tu prostě Chinaski, jak vyšitej, jenom a Faye mi tu přišla až moc normální...A nevíte někdo čirou náhodou, jestli se ve scéně, kdy poprvý Hank uvidí Wendy, a jde si vedle ní sednout kolem dvou dalších násosků, není ten napravo z nich sám Bukowski. Znám ho jen podle fotek, a moc bych za to nedal, že je to von....90% P.S. oprava:Z komentářů vidím, že je to opravdu on.