Castlevania - Season 4 (2021) (série)

Spoilery. Tak čtvrtá řada byla s první řadou fakt nejlepší. Děj byl velmi svižný, akce napínavá a postavy jsem velmi ráda sledovala. Poslední díl byl velmi překvapivý a hlavně co se stalo s Trevorem jsem nečekala. A ani jsem nepočítala že se vrátí postava Draculy a jeho ženy. Alucard také našel smysl života. Carmila došla svému konci stejně jako Lenore. Jediný kdo mě trochu štval byl Saint Germene a jeho blbý plán, ale chápu že museli ukončit i jeho linku. Kolem a kolem bych si přála ještě nějaké spin off pač mě celý seriál velmi bavil a mrzí mě že tak rychle uběhl a byl docela krátký. Čtvrtou řádu hodnotím 90% a celou sérii 85%.

Planeta pokladů (2002)

Dobrá dobrá další moje pirátská záležitost. Miluji pirátské filmy a seriály. A navic Disney a příběh o pirátském pokladu je top. A velmi se mi líbí upravená tato verze s prvky scifi. 100%.

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

Tak na takový seriál jsem čekala dlouho. A nakonec jsem se dočkala. Miluji filmy s pirátskou tématikou. A tak se mi nedivte že si mě tento seriál omotal kolem prstu hned po pár scénách hned u prvního dílu. Již právě v prvním dílu u první série si všimnete že tahounem seriálu je hlavní postava kapitána Flinta. Později se k němu prodá i Silver ale ten je spíš otravnější... děj je super a díly vám i rychle utečou kvůli akci. Takže vřele doporučuji a 100% právoplatně.

Leo Da Vinci: Mise Mona Lisa (2018)

Docela pěkná pohádka. Sice krom dvou hlavních postav, ostatní postavy jsou podprůměrné a občas velmi otrávené ale dá se to dokoukat do konce.

Mstitel (1989)

No. Z komiksů si tento snímek moc neodnesl. Krom jména hlavního hrdiny a názvu v originálu filmu. Jinak kdybych to hodnotila jako nekomiksový film tak na svou dobu se povedl. Ano, sice je děsně stereotypní ale to byl v ze době asi každý film. Jediný co mi vadilo je dabing hlavního hrdiny. Prostě mi nesedí, ale po dokoukání v originálním jazyce jsem to přežila. Takže na závěr: Jako komiksový film nic moc ale jako akčňák dobrý. Suma sumárum 65%.

Hubieho Halloween (2020)

Popravdě na to že je toto od Netflixu tak bych čekala více. Prostě další nudná komediální zrůdnost a hlavní role je no nevím jak to popsat.... jsem ještě moc hodná když dávám 40%.

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

Zatím jsem viděla čtyři díly a i když je to velmi podobný německé verzi Einsteinovi záhady tak musím zatím říct že je to lepší. A hlavní role hrají dobří a komičtí herci díky kterým je seriál vtipný a rychle utíká.

The Punisher (2017) (seriál)

Postavu Punishera tedy Franka Castla miluji již dlouho. Ale teprve tento seriál a taky druhá řada Daredevila mi ukázala jak moc. Navíc Joe Bernthal jako Frank se prostě pro tuto roli narodil. A znázornění Franka jako zranitelné a milující osoby která není jen vraždící stroj bez emocí je top. A ani vedlejší postavy nezaostávají.

Pod černou vlajkou - Konec kapitána Flinta (2017) (epizoda)

No, snad poprvé za celé čtyři série mám pochyby a víc otázek než odpovědí, Spoilery: Tak například: Žije Flint, co se stalo s guvernérem, kecal Silver co se stalo s Flintem,jak to nakonec dopadlo s Madi a Silverem, co nakonec bude dělat Billy na ostrově Kostlivců a milion dalších.... nicméně na to, že jsem se bála jak to celé dopadne, to dopadlo celkem dobře, sice by si poslední série zasloužila o dva díly víc, aby se vše vyřešilo lépe ale jinak ok. 70%.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Varování, pokud jste viděli více jak 1 minutu, nejspíš se vám rozteče mozek, jako málem mě. A pokud se to někomu líbí musí být víc narušený jak Soukup.