Velká iluze (1937)

Zpočátku velmi milá a odlehčená válečná hra, později drama o kamarádství té nejvyšší hranice, kde život se smrtí jsou jen kousek od sebe a válka vše ostatní ani nepřipustí.!! Všichni velmi dobří. Kamera příjemná.

Karetní hráč (2004)

Neurazí, ale ani nepřináší nic nového. Zkrátka geniální psychopat, který řeže ženy.. Technicky velmi dobře zvládnuté, není se co divit, když je to od Argenta.

Pokondr live (2011) (pořad)

Celkem i místy zábavné, leč narosto o ničem.!!!!

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec (2006)

Strašlivá přeháněná komika, dnes běžný fakt u "komedií"..! Ale za Ferrella dávám ty hvězdy, on je prostě vtipný. :-)

Bohové a monstra (1998)

Výborně zpracovaný a zahraný "životopisný" snímek o m¨velkém muži filmu, který měl svá monstra příliš zakotvená v mysli... Moc hezky se dívalo na pana McKellena, velmi přesvědčivý, upřímný výraz a projev.

Kdyby... (1968)

Jde o studii charakterů deformovaných konzervativním církevním řádem jedné školy.. Konec nepřekvapí... kdyby..?!

Mio, můj Mio (1987)

Tajuplná pohádka, trochu spíše pro vyspělejší děti, neboť je z krutého severu.. :-)

The Iceman Cometh (1973)

Dlouhá a podrobná studie mnoha charakterů "zatracenců života", na jejímž konci Vás čeká tragické vyústění... Skvostní herci, dobrá režie.

Matilda (1996)

Ach ta přesladká dívenka... takové celé nastrojené, ale přeci tam je ještě něco.

King Kong (2005)

Efekty ujdou, jinak nic neujde...!