Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Vôbec nič som neočakával a je jasné že nie je šanca aby sa pokračovanie vyrovnalo prvému dielu, ale aj tak som mierne sklamaný. Nebolo to zlé, ale ani ničím to extra nevynikalo. Lepší priemer, ale asi len na jedno pozretie.

Pád Londýna (2016)

Akcia, akcia, akcia. A za mňa spokojnosť, lebo čo som očakával som aj dostal.

Sinister (2012) odpad!

Už dlho som nevidel dobrý horor. A stále teda hľadám . 110 minút kde sa NIČ neudialo, žiadne prekvapenie, rozuzlenie, strašidelný či napínavý moment, otravné pokusy o jump scare .. hnus.

Ztraceni (2004) (seriál)

Podľa čoho poznáte kvalitný seriál ? Že si aj po rokoch pamätáte mená hlavných postáv a neviete si vybrať ktorá bola vaša obľúbená. Jack, Kate, Sawyer, Hurley, Locke, Sayid, Ben, Jin, Sun, Desmond, Juliet, Richard, Daniel ...

Mission: Impossible III (2006)

Všetko napätie zo scén ktoré trvali než film prišiel do scény ktorá bola v samotnom úvode sa vytratilo, kedže kvôli tomu sa ani Ethan, ani hlavný záporák v podstate v žiadnom nebezpečenstve nenachádzali, kedže bolo jasné že sa dostanú do momentu, ktorý bol v úvode. Koho dobrý nápad je toto robiť s filmami ? Aký to má zmysel ? Aby som bol v "napätí" z toho že čo bude ako bude prečo bude až bude ?? ... škoda, väčšinu času som sa kvôli tomu nudil. Ani humor pre mňa nefungoval, ani akcia nemala zaujímavé či pamätihodné momenty.

Jurský svět (2015) odpad!

Takéto nepredstaviteľné zmrvenie dobrej značky som nevidel od čias Terminátor Salvation. Hlúpe správanie postáv, hlúpe dialógy a trápne pokusy o "vtipy", žiadna poriadna či zaujímavá akčná scéna, nič čo by nebolo už v predošlích častiach či iných filmoch podobného žánru spracované aspoň o triedu či dve lepšie. NIČ ! Sr**ka.

Terminator Genisys (2015)

Prvé dve časti sú legendy, tretí film sa dal, štvrtý nedal, takže keď som počul o 5. časti, nič som už neočakával, žiadny trailer nevidel a zrejme aj preto som vo výsledku tak prekvapený. Boj v budúcnosti na začiatku filmu bol perfektný a keď sa dej presunul do 1984, tak som si prv myslel že snáď robia nový prvý diel ? A potom keď prišlo prekvapenie v podobe novej časovej osy, vysvetlené to bolo relatívne zmysluplne, tak som bol zase zvedavý čo nového bude vo filme. Arnold ? Vrátil sa v top forme, dalo by sa povedať ako Otec, nie len ako stroj a ochranca pre Saru Connor. John Connor bol dobrý, ale herec ktorý bol Kyle Reese mal hrať skôr Terminátora, kedže herec mi prišiel nejaký bez emócií. Ale film ako celok, akcia, dej, vynikajúce. Len neviem si predstaviť čo môže byť v pokračovaní.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Prvý Mad Max film som videl už dávno. Nedávno som pozrel Zbesilú cestu a teraz som videl už aj Road Warrior. Videl som veľa komentárov typu "nový Mad Max bez Mela Gibsona už nebude Mad Max". Po vzhliadnutí najlepšie hodnoteného dielu pôvodnej trilógie, nechápem prečo. Mel tu prakticky nemá čo hrať, minimum dialógov alebo snáď nejaký vývoj postavy. Tom Hardy ako Max je určite lepší. Ale problém bude určite aj vek doba v ktorom film pozerám, vzhľadom na jeho vek.

Deník mrtvých (2007) odpad!

Všetko zlé na zombi filmoch sa ukázalo behom pár minút - ľudia sa správajú a rozprávajú ako idioti.