Captain America: Občanská válka (2016)

Poriadna dávka akcie a humoru . Nové postavy dokonalé zapadajú . Za mňa určite najlepší spider-man , ktorého keď vidím s Iron-manom som v 7 nebi . Určite to prekonáva Avengers 2 a o vlas winter soldier . Za mňa 93% .... PS - TeamCap

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

1 až 8 séria 90 % 9 séria 67% ostátné som nepozeral a ani neplánujem stačila mi posledná čast ktorú som pozrel zo zvedavosti kde zosmiešnili Charlieho

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

ako som písal v jednotke bez onamných látok to nejde

Ghost Rider (2007) odpad!

bez onamných látok sa na to nedá pozerať

Amazing Spider-Man 2 (2014)

viuálne efekty a hudba sa im podarila , ale zase to nemá ani hlavu ani patu. Polka filmu kecania a ku koncu bitka 3 zaporakov , celé zle .

Amazing Spider-Man (2012)

tento reštart bol uplne ale uplne zbitočny .Považujem to za nejaky fan made film . Záporak o ničom , zmutovana jašterička ktorá prekacovala auta v meste. Žiadne zoznamovanie zo schopnosťami , par trikov na skejte a tancovanie na tici v autouse, obsadie tež nič moc az na Sheena ktorý stvarnil strýčka Bena perfektne kvoli nemu jedna hviezda

Muž z oceli (2013)

už tu bolo tolko filmov o supermanovi že ma to už ani nebaví pozerať , obsadenie celkom obstojné triky miestami ako z PC hry 72 %

Temný rytíř (2008)

Batmana ani cele DC nemám moc vláske . No Temný rytie naozaj stál zato pozretie , vyborný Christian Bale ktorý v roli Batmana nemá konkurenciu . Jokera spracovali vynikajúco šialený a charizmaticky záporak ktorý da batmanovi poriadne zabratť. 95%

Iron Man (2008)

skvelé obsadenie , skvely príbeh nemam slov 90 %