Iron Man 2 (2010)

druhý Iron Man nabušený davkov akcie a humoru za mňa 85%

Iron Man 3 (2013)

jedine čo musím vytknúť je to že Tony už nemá reaktor v hrudi , ale na jednotku to nemá . 80%

Avengers (2012)

Nemam slov luxusná timovka . 87%

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

oproti jednotke je dvojka o dosť vyšie , perfektné začlenenie do súčasnosti kde sa zapletie do konfiltku Shieldom v ktorom skutočnosti paratizuje Hydra . Napínavy thrailer kde nikto nikomú neverý . Winter soldiera spravili vynikajúco ktorý dá capovi poriadne zabrať. za mňa 91 %

Strážci Galaxie (2014)

Zo začiatku som mal pochybnosti čo to bude za kravinu , ale James Gunn odviedol perfektnú robotu , perfektná akcia kde humor nesmie chybať . Dobré spracovanie postáv . nemam slov proste je to BAFFFF za mňa 90 %

Captain America: První Avenger (2011)

Cap je moja najoblúbenejšia postava , filmy z 2 . sv mam najradšej ale celé to bolo prehnané . Tie zbrane boli až moc ano dokazali využiť moc teseractu ale niektore techniky čo tam mali mi tam skrátka nepasovali , akcia nič pár scien rečí a koniec filmu : ) za mňa 68%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Avengers : age of Ultron ma svoje muchy , ale oproti jednotke je to živšie, akčnejšie a zabavnejšie . Film sa pohybuje dopredu , nie ako v jednotke že sa všetko odohráva na jednej lodi , postavy sú vinikajúce hlavne cap ktorý tam neni bezvíznamný ako v jednotke. Naopak Vision trošku sklamal a dúfam že quicksilvera už neoživia , síce to bola perfektná postava ale raz keď už niekoho zabijú malo by to tak zostať.Ultron dobry zaporák trošku odfláknutý ale kedže nemohli použit adamantium tak to beriem. Za mňa 90%.