Sniper (2002)

Šachová partie o jedniném tahu.. Bohužel ten tah trval hodinu a půl:-( Telefonní budka je jenom jedna..

Millerovi na tripu (2013)

Konečně zase komedie, u které se člověk pobaví a zasměje.. Rozhodně nejlepší za rok 2013..

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Asi jsem moc zblblej z amerických kriminálek, protože tento pokus o českou kriminálku mě přišel hodně amatérský.. Jediné plus je, že případy vycházejí ze skutečných událostí..

Bez dechu (2011)

Pokud někdo chce vidět vokurka co čumí jak sůva z nudlí, tak se má na co těšit.. Za tu hodinku a půl si moc neodpočine, protože to do Vás bude solit nepřetržitě.. Já z toho jeho pohledu málem zkameněl.. Naštěstí jsem se mu nepodíval přímo do očí, tak jsem to přežil.. To je jediný návod, jak tento snímek přežít bez úhony:-)

Riddick (2013)

Hodně velké zklamání:-( Jedna planeta, pár stejných stvůrek, bandička nadrženců s krabicí na hlavu,.... Celé mě to nějak nepasovalo do sebe. Všechno tam vypadalo až příliš uměle..

Osamělý jezdec (2013)

Občas méně znamená více.. Veškerá pompéznost, naprostá dokonalost a maximální snaha být za každou cenu vtipný, dle mého tomuto snímku ubližuje:-( Nepopírám, já se u toho bavil a smál a užíval si to. Ale já jsem jeden z menšiny, který má tyto nenáročné snímky rád;-)

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Nádherné pokračování fantasy pohádky, která splňuje naprosto všechna kritéria.. Já se neskutečně bavil.. To že je tam spousta efektů, to že to není přesně podle předlohy, atd. mě naštěstí vůbec nevadí.. Já jsem za to dokonce rád, protože takovýchto snímků je bohužel jako šafránu.. Největší zklamání pro mě byla projekce ve 3D s dabingem:-( (Naprostý souhlas s uživatelem Easykk).. Ne nadarmo se řadím k milovníkům originálního zvuku.. Už se těším, až se podívám na 2D v původním znění;-)

V zajetí rychlosti (2005)

Cesta za splněním celoživotního snu je velice trnitá, ale odměna na konci cesty je neskutečně sladká.

Tichá bolest (1990)

Povinný snímek pro všechny voliče KSČM, kteří stranu volí i v dnešní době.. Je potřeba, aby si připomenuli, jak to tady za jejich vlády vypadalo a hlavně co se dělo, protože na to strašně rychle zapomínají..

Zásilka (2013)

Hodně béčková podívaná s trapným Dolphem od Lundgrenů.. Usnul jsem maximálně 3x:-)