• Krátkometrážní

Kakao (1997) (pořad)

Ja čaj nepijem, ja pijem iba kakao! Na tu vetu asi nikdy nezabudnem.Tie časy su už navždy preč,ale rád si zaspomínam na Kakao,tým pádom aj na svoju mladosť.

Bílé peklo (2001)

Napínavý príbeh utečenca ktorý sa chce vráťiť k svojej rodine,dokonale zachýtava mrazivú sibir a kultúrne rozdiely v bývalom Sovietskom zväze.Čo všetko si museli vojnový zajatci v skutočnosti vytrpieť,to sa presne nikdy nedozvieme,ale Biele peklo sa o to, pre mňa úspešne pokúsilo.

Kredenc (2014) (pořad)

Slušný začiatok,no je čo vylepšovať.Niektoré trápne a pre mňa nepochopené scénky,striedajú vtipné postrehy a nedostatky úspešných relácii z Markízy.Najviac sa mi páčila Karma a Tele budík,inak držím palce Kredencu, nech sa mu darí,lebo na Slovensku takýto druh zábavy takmer vyhynul.

Svůdné zombie (2008)

Ani som sa nebál ani nesmial,aj keď niektoré scény boli celkom podarené ,aj tak je to jedná veľká fraška s peknými kozami.

Úsvit planety opic (2014)

Priznám sa že od filmu čakal oveľa viac.O čo vlastne ide,skupina ľudí,ktorá prežila smrtiaci vírus sa snaží získať a následne rozbehnúť elektráreň ktorá je pre ľudí taká nevyhnutná.Samozrejme je vtom háčik v podobe opičej tlupy ktorá stým má problém.Film na mňa pôsobí lacne a nudne,chýbalo mi detailnejšie vyobrazenie smrtiaceho víru a nabudenie katastrofickej atmosféry a nasledný boj Ľudstvo vs Opice vo väčšom formáte.

Odložené případy (2003) (seriál)

Každá príbeh je niečim zaujímavý,dokonale zvládnutá doba minulá v ktorej sa zločin odohral, dojímavé konce kde sa všetko vysvetlí.Seriál ktorý nie je tuctovou záležitosťou u mňa zabodoval svojou originalitou a príbehmi ktoré aj keď nie sú natočené podľa skutočnej udalosti vo mne budia rešpekt.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Filmu nič nechýbalo,dokonalé akčné scény,zrada na najvyšších miestach a Captain America v úlohe utečenca ktorý musí dokázať na ktorej strane je pravda. 136 minút filmového zážitku.

Rváčův deník (1995)

Príbeh mladých dospievajúcich chlapcov,ktorý podľahli drogám a alkoholu. Ako ľahko si človek može zničiť život a klesnúť na úplne dno z ktorého sa veľmi ťažko dvíha. Skvelý Di Caprio,vo filme ktorý napísal najlepší scenárista na svete,si zaslúži jeden veľký potlesk.

Donnie Darko (2001)

Nie je ľahké sa dostať do deja,ale pri konci sa mi to konečne podarilo. Veľa hluchých pasáží na kvalite veľmi nepridali a ktomu zvučné mená ako Schwayze, Barrymore vo vedľajších bezvýznamných úlohach. Nudný film ktorý ma ani nemal čím ohúriť.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Seriál ani nie tak o víne ako o medziľudských vzťahoch,neustále zamotávajúci sa dej s prílivom nových postáv robia zo seriálu telenovelu na Slovenský spôsob. Prvé časti seriálu boli dosť na úrovni,čo ma dosť prekvapilo,no časom to začalo upadať do stratena. Z hercov ma akurát zaujal Juraj Loj podáva solídne herecké výkony. Super-mega-multi talent Nela Pocisková zo svojimi nervóznymi a amatérskymi výkonmi len potvrdzuje pravidlo,že na Slovensku môže byť hercom hocikto kto pozná ľudí na správnom mieste.