Rozpolcený (2016)

Novodoby Dr. Jekyll and Mr. Hyde, Betty Buckley fajn, James McAvoy mne velmi prekvapil, no a tesil jsem se na Anyu, Carodejnice, ale bohuzel je to herecka jedne tvare a nic nepredvedla, skoda.

Příchozí (2016)

Kapitalni bekovina, ja chci poradne sci-fi a ne takoveto hnupoviny, jo a ta herecka v hlavni roli, to uz snad ani neni herectvi. Nejvice mne pobavila jako velmoc Sudan.

Volyň (2016)

Alt.64 to vyjadril vecne a jasne, osobne ocenuji zvlaste uvodni svatebni sceny i s temi vsemi symboly/ritualy sklouzavajicimi az ke kyci zvlaste pak v kontextu s nasledujicimi naturalnimi obrazy zla, vynikajici Jakubik a muj oblibenec Dyblik. Btw. docela by me zajimalo koho v Polsku lukituki interviewoval, protoze ja na druhou stranu neznam zadneho Polaka, ktery by o tom tragediich na Ukrajine behem valky a tesne po ni nevedel.

Svoboda pod nákladem (2016)

Obrazky jsou to nadherny, copavoto, vypovedi panu nosicu jsou jiste inspirativni a obohacujici, ale neco tomu chybi, je to takovy staticky, plynouci v bezcasi ...

Anthropoid (2016)

Slusny remake presoleny celkem zbytecnou dokonce dvojnasobnou divnou love-story. Sequensove filmu***** saha trochu vic nez do pasu, tak dam ***.

Všechno nebo nic (2017)

Nic jsem od toho nečekal, šel jsem se pobavit a přesně to jsem dostal. Rozebírat stereotyp příběhu a osob nemá cenu, snad jen mne mrzí ta bratislavská Praha (viděno v Blavě), Martinus jako malé knihkupectví )) a slovinská Itálie ))).

Rapl (2016) (seriál)

Dobrej zacatek, od pulky do finale uz toho bylo na me moc ;-)