Rituál (1973)

5* za to, ze byt se cely cas hralo s otevrenyma kartama, tak jsem se nechal chytit. Ten pribeh je proste genialni a hlavne cloveka donuti po filmu (dobre i behem) byt aktivni a pidit se a ne jen tupe sledovat monitor (v tomto pripade) a na konci ric, hmm dobry, jako u toho novyho filmu s Di Capriem ;-).

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Co to muselo stat casu a penez, prtiom takova blbina. Nuda, nuda, sed, sed, priroda jako pekny, to jo, ale co ty nesmysle, cetl jsem nejaky komentar, ktery se rozplyva nad tim, jak je to cele realne, respektive realisticke (jako to divadlo v Praze), no chtel bych vedet, co tim myslel, protoze ty radoby realisticke sceny byly vicemene spise usmevne a banalni.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

No hergot, v prvním dílu je vrah prozrazen před samotným finále a tlustá Beranika běhá v botičkách čínské císařovny po střechách plzeňské transfúzní stanice jako .., a pivo v Plzni zásadně nikdy nemá pěnu a v druhým dílu se loví robník, který je hned druhý den plný a ještě zamrznutý (co by za to Karas dal, poté co vyžhavil), tak nevím jestli není zamrznutý i tůto... V ČT se fakt prachy rozdělují podivným způsobem a za podivnou kvalitu, podivným lidem, tůto fakt ne.

Spectre (2015)

Nejslabsi...nejnudnejsi...nejfadnejsi...etc

Strážce duší (2005) (seriál) odpad!

Ty kraso, pokud za tohle plati verejnopravni televize koncesionarskymi poplatky, tak potes pan buh.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Pokud film prakticky do posledni nitky zkopiruje original a sceny pusobi mene realisticky nez pred 40 lety, tak nemohu jinak, nez za * za devcata.

Jak jsme hráli čáru (2014) odpad!

Tak tuhle kycovitou klisojdni shitku s neuveritelnym dabingem jsem sice dokoukal, ale fakt jen silou vule, protoze jsem vcera byl ve Studiu L&S na Listech Emilovi, kde hral pan Lasica hlavni roli a pan Nvota to reziroval a byla to parada, tak jsem byl pln ocekavani, co spolu spachali na platno a ono takove hovno (s odpustenim), fakt tomu nerozumim, to je snad druhy treti film, kdy davam odpad, byt jsem videl i vetsi shity, ale tomuto prave jen za to zklamani, bezbrehe ;-).