V kruhu koruny - Richard III (2016) (epizoda)

Souhlas se Splasherem celkove i ohledne Margaret of Anjou, co me na tom jeste vice fascinuje, ze ji hraje cernoska - nic proti cernochum, ale preci jen je to prilis political corect.

V kruhu koruny - Jindřich VI. (1. díl) (2016) (epizoda)

Celkem fajn, jen nechapu proc Margaret of Anjou hraje Sophia Okonedo, fakt tomu nerozumim, btw. prapraatd. rodici Margaret byl i Jan Lucembursky a Eliska Premyslovna.

Mordparta - Kořist (2016) (epizoda)

To byl konec...??? Tak to jsem vubec nepochopil.

Hlupák (2014)

Bila nemoc na soucasny a rusky zpusob. Vyborne.

Imperium (2016) odpad!

Nevidel jsem snad zadny jiny film, kdy hercum text tak nesel od huby...

Ve jménu krve (2016)

Jejku, to mohl byt ten nize avizovany starodmodni akcnak, nakonec ale jedina sympaticka postava Mel, pred oholenim, skoda. U Luny a Moriarty jsem vubec nepochopil, jak do takoveho filmu zabloudili. Pls never more.

Teorie tygra (2016)

Dávám pět hvězd, protože po dlouhé době slušná komedie z našich luhů a hájů. Dokonce s existenciálním přesahem ;-)

Démon (2015)

Pravda je relativni, interpretaci je tolik, kolik je interpretujicich, hm, precetl jsem komentar J*A*S*M a nemam, co komentovat a o cem polemizovat, ani polonizovat, podepisuji jeho komentar. Snad jen, ze jednotlive postavy jsou genialne propracovane i genialne zahrane, symbolika/alegorie je tak syrova, az to boli. A snad jen, bavi me nektere komentare, ktere na film pohlizeji jako na laciny "horor" a nebo, ktere jsou spravnym smerem, ale presto jeste tapaji, a musi udelat krok stranou, aby nasli tu spravnou cestu.

Země bez zákona (2012)

Ja proste nemam rad ty klisoidni klasicky koncepty, ceskej dabing byl taky chyba a ta trojka v hlavnich rolich, ktera neumi hrat (snad trochu Clarke), to prehravani bylo chvilema az smesny - LaBeouf.

Vzpomeň si (2015)

Tak to je skoda, protoze to fakt vypadalo velmi dobre. Za ten zaver jsem chtel dat**, takhle to zazdit. Pozor spoiler. Bohuzel ten zaver se hodne, ale hodne nepovedl, byt na poprve to samozrejme dava, ale za chvilku jste zpet a uvedomite si, ze je to uplne mimo jakoukoliv logickou linii, to by musel mit Plummer parkinsna uz od valky. Skoda, ze to proste neskoncilo, drzic se dane proste linie - tak jak by to starym panum nejlepe odpovidalo, tedy plan, postupne oddeleni zrni od plev, eliminace, safisfakce ...