Ztratili jsme Stalina (2017)

Angličtina z toho dělá velkou komedii. Ale proč ne? Každej Rus by mel vidět, a běda, když se nezasmeje!

Oni žijí! (1988)

Lizzard iluminati and I am all out of the bubblegum! Nejzbytecnejsi a nejepictejsi bitka v dějinách kinematografie. Love it!

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Skvěle! Shining linka je top! Vlastně všechny odkazy jsou balzám na duši. A ani u toho nemusí zachránit zrovna celou planetu. Škoda, ze Arth3mis nebyla fakt Chuck. ( )

Všechno nejhorší (2017)

"Vis, co mi ten film připomíná? Na Hromnice o den více!" Jako jo, ale proč by ne? Je to napínavý, je to sranda a nakonec i love story. Príma!

Buchty a klobásy (2016)

Super! Proc to ma tak malý hodnocení? Není to trapný, ani nechutný, ani samoucelny. Brečela sem smichy, kdo ne, at hodí odpadem! RIP Stephen Hawking!

Perverzáci (2011)

První příběh je super - dobře vystavěný, dobře zahrany, dobře šokující. Zbytek ale ztraci dech a smysl - sok přestává fungovat a zbývá jen slaba zápletka v kalhotkach nebo bez. Škoda.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Skvělý jako Goodzilla to nebude, ale zase to nebude nikdy špatný jako Transformers. První půlka je hodně utahana a nefunguje vyvoj postav, ale Kaiju i Jeagr bomby jsou hezky udelany!

Časové pásmo bylo změněno