Bikini Girls on Dinosaur Planet (2005)

Nominace Oscar: STŘIH. Jedna za jedno fajn tělo a druhá za to přeostření a jetí na dvě kamrey.. :D

2012 (2009)

Co by ne, mě to třeba přimělo se zamyslet a ujistit se, že víra je to nejsilnější co můžeme mít.

Gamer (2009)

Možná to myslel dobře, ale zatraceně to nefunguje.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jaképak copak. Rozsáhlé týmy z Industrial light and magic si dali hezký náklad, ze kterého už po chvíli bolely oči. Triků dost, možná moc, první tři čtvrtiny super, závěr ztrácí šťávu. Kdo viděl jedničku, musí i dvojku.

Pařba ve Vegas (2009)

Takže pozor, smál jsem se jako už dlouho ne! x'D Nesourodé povahy a ksichty Bradleyho Coopera, Eda Helmse, Zacha Galifianakise a Justina Bratha k sobě sedí o to víc, když mají společně po nejspíš nějvětší pařbě v životě zjišťovat co se to vlastně dělo.

Piknik (1955)

HUDBA: George Duning

Quantum of Solace (2008)

STŘIH: Matt Chesse a Richard Pearson. Děkuju pánové, snad jen díky vám nemám z dvaadvacátého pokračování série agenta 007 špatný pocit. Po pravdě jsem čekal po Casino royale větší pecku.

Máj (2008)

Film má fascinující hodnotu z hlediska umění kamery. F. A. Brabec jako režisér, skvostný kameraman a také pedagog kamery na naší škole (FAMO) předvádí se světlem opravdová kouzla.

Oko dravce (2008)

Asi jsem právě v kině zažil svůj první filmový orgasmus. You have been activated.