Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc (2019)

Tak nám Kevin zmagořil uplně. Jay a Mlčenlivej Bob vrací úder jsou jeden vtípek za druhým a paroduje snad vše. Tohle je jen směska trapností. Jediný co na mě fungovalo tak ta nostalgie, což je dost málo...

Obezřetný cizinec (1986) (TV film)

další životopisný film o Tedíkovi Bundíkovi. Tentokrát tv verze. Mno docela nuda a ještě na dva díly. Bicméně musím docenit výbornou 80. synťákovou hudbu.

Nekrotronic (2018)

Taková příjemná oddychovka na způsob "krotitelů duchů" Nejvíc tam dělá samosebou MILFka Monča, tak + jedna hvězda za ňu 57%

Labužníci (2013)

Dost se to vleklo a čekal jsem víc řeznických uchyláren. 65%

Rabid (2019) odpad!

ty vole!!!! 45. minut a tam se řeší jen móda, co to jako kurva má bejt?!!!!! Proč ty vypatlaný Socky dělají remejk kultovní Cronnenbergovi klasiky, když je to spíš nějaká růžová ordinace v ulici!!! Prostě jen nudný odpad!!!! Nicméně jsem to protrpěl až do konce, posledních 5. minut bylo docela fajn.

Slunovrat (2008)

vím koho si přejel loni v létě. Nudné, nezáživné, bez atmosféry, žádný kozy ani gore.

Pozor na oči! (2018)

sršně odmetená kravina, bez pata a mata

Šest směšných (2015)

Taková oddychová western komedie. Jen škoda že se to tak vleklo. Svižnější tempo by prostělo. Pár vtípků bylo fakt povedených 57%

Noční můry z temnot (2019) odpad!

To nás pěkně Andrej Omerdal, naservíroval nám fantasy pohádku pro 5. letý fakany. Totálně bez atmosféry, bez herců, bez příšer. Prostě jen sterilně multikulturní klišoidní digi bordel.