Rogue One: Star Wars Story (2016)

Na plný počet to není, ale film obstál velmi dobře netrpělivá očekávání. Největší problém všech Haterů je podle mě srovnávání se ságou Star Wars. Ne nejsou tu Jediové, ani mistr Joda. Musíte si vystačit s chvilkou Darth Vadera...a že za to tu chvilku umí pořádně vzít. Vizuélně výborně zpracované a komická figurka ve formě Imperiálního robota taktéž. Dějově je to od začátku trochu táhlé, ale v poslední třetině filmu se to pořádně rozjede. I změna hudebního aranžmá je znát, ale přátelé, tohle není klasické Star Wars. Za mě super počin.

Přirozený talent (1984)

Za mě jednoznačně parádní film. Skvělý příběh i Redford. A Baseball je prostě královská hra. Tenhle film jsem si pouštěl dokola a dokola.

Sedm statečných (2016)

Člověk se nemůže ubránit srovnání s původním filmem a to dost tomuto filmu škodí. Chybí tu atmosféra a hlavně v původním filmu to byla jedna herecká ikona vedle druhé. A jelikož žijeme v 21.století, tak ve westernu se musí objevit zástupci všech možných ras. Černoch , asiat, mexikánec a pozor....dokonce indián. Tohle mi přijde ujetý. Je to jako kdyby Ježíše hrál muslim. Prostě jsou věci, které by se měnit neměli bez ohledu na dobu. Jinak film slušně utíká až na první seznamovací půlhodinu. 70% docela sedí.

Argo (2012)

Parádně natočený, skvělé kostýmy a slušně děj odsejpá. Je fajn, když se reálného příběhu ujme někdo schopný. :)

Maggie (2015)

Tenhle film je tak trochu jiný zombie film. Bohužel jiný v tom, že bohužel nepřináší nic nového. Jediné, co stojí za řeč je výkon Arnolda. Jeho klid a výdrž je neskutečná. Hlavně ve finální scéně. Jinak ale film za to nestojí.

Fargo (1996)

Koukáno s odstupem 20-ti let. Musím říct, že nechápu, co na tom filmu všichni vidí. Dialogy jsou nudné, zápletka dost jednoduchá a herci nijak výrazní. Být to delší, tak ještě přitvrdím v hodnocení. Tady si asi všichni myslí, že když je to od bratrů Coenových, tak je to automaticky paráda. Mě to teda dost nudilo.

Zúčtování (2016)

Affleck zvládá roli s nadhledem a nekompromisní chladnost tohoto autisty až mrazí v zádech. Nicméně dějově je hned jasné, kdo je jeho bratr. Film ale rychle utíká a stále člověka drží v napětí. Slušná podívaná.

Jason Bourne (2016)

Film střídá jednu akci za druhou, ale ve výsledku to nijak zvlášť filmu nepomáhá. Celkově film není špatný, ale nepřináší nic ohromujícího.

Kobry a užovky (2015)

Slušnej kousek. Každopádně výborně zahraný od Kryštofa Hádka. Ty stavy atd. zahrál znamenitě. Každopádně tyhle fetky jsou asi největší utrpení pro rodinu co může být. Mělo by to být používaný jako naučný film. :)

Americká reportérka (2016)

Upřímně ani nevím, co si z toho filmu mám odnést. Nevím, jestli to mělo být o novinářském pohledu na mariňáky nebo o krizi středního věku zaměstnankyně novin. Ať tak či tak, tak ani jedno ve mě nezanechalo žádný dojem. Film není úplně špatný, ale nic si z něj neodnesete.