Anděl Páně (2005)

Nic extra. Samozřejmě s pohledem na ostatní pohádky posledních let u nás jde o skvost. Jenže o skvost mezi shit produkcí. Na staré klasiky to nemá a nic velkého to nepřináší. Je to lepší průměr.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Specifický anglický humor a velmi slušné výkony. Nicméně mi k dokonalosti chybí určitá lehkost filmu. Chvílemi jsem se musel až moc soustředit, abych vše pobral.

Americký zločin (2007)

Strašnej film. Respektive film výborný, ale ta skutečnost co ty děti prožili...to je hrozný. Podobné lidi bych nechal za takové hrůznosti upálit za živa.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Měním všechna hodnocení celé série na 5 hvězd. Stále se k filmům vracím a stále mě baví. To považuji za TOP u každého filmu. Takže Danny a Mele...díky moc.

Sedm statečných (1960)

Jeden z mých dvou NEJ westernů vedle Tenkrát na západě. Plejáda hereckých hvězd tehdejších let. Parádní výkony a skvělé scény jako ta na nádraží nebo při štípání dřeva. :)

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Na plný počet to není, ale film obstál velmi dobře netrpělivá očekávání. Největší problém všech Haterů je podle mě srovnávání se ságou Star Wars. Ne nejsou tu Jediové, ani mistr Joda. Musíte si vystačit s chvilkou Darth Vadera...a že za to tu chvilku umí pořádně vzít. Vizuélně výborně zpracované a komická figurka ve formě Imperiálního robota taktéž. Dějově je to od začátku trochu táhlé, ale v poslední třetině filmu se to pořádně rozjede. I změna hudebního aranžmá je znát, ale přátelé, tohle není klasické Star Wars. Za mě super počin.

Přirozený talent (1984)

Za mě jednoznačně parádní film. Skvělý příběh i Redford. A Baseball je prostě královská hra. Tenhle film jsem si pouštěl dokola a dokola.

Sedm statečných (2016)

Člověk se nemůže ubránit srovnání s původním filmem a to dost tomuto filmu škodí. Chybí tu atmosféra a hlavně v původním filmu to byla jedna herecká ikona vedle druhé. A jelikož žijeme v 21.století, tak ve westernu se musí objevit zástupci všech možných ras. Černoch , asiat, mexikánec a pozor....dokonce indián. Tohle mi přijde ujetý. Je to jako kdyby Ježíše hrál muslim. Prostě jsou věci, které by se měnit neměli bez ohledu na dobu. Jinak film slušně utíká až na první seznamovací půlhodinu. 70% docela sedí.

Argo (2012)

Parádně natočený, skvělé kostýmy a slušně děj odsejpá. Je fajn, když se reálného příběhu ujme někdo schopný. :)