Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Myšlenka dobrá, ale ne tak jak jsem očekával. Alternativní realita a pozměněné rysy a osudy hrdinů je hezká podívaná a ze začátku to člověka udržuje v napětí, ale postupně se to vytrácí a začne nudit.

Konečně doma (2015)

Přijde mi, že se jednotlivé filmové společnosti předhánějí kdo udělá lepší animák, protože v tom jsou dobrý prachy a sází všichni jeden film za druhým. Postupně mi to zevšedňuje a mezi takové adepty patří i tento snímek. Vizuélně pěkný, děj relativně v pohodě, ale jelikož je to furt na jedno brdo a není to extra vtipné, tak se hodnocení výš nevyšplhá.

Snowden (2016)

Parádní film odhalující falešnost těch zmrdů za oceánem. Americká vláda je jedna velká faleš a ani jejich prezident neví, co vše se mu děje pod rukama. Nejhorší na tom všem je, že vše postupně vyšumí a Snowden nakonec umře sám někde v Moskvě. Přitom jen vynesl pravdu na světlo.

Pasažéři (2016)

Strašně dlouhý a až na posledních 20 minut i strašně nudný. Celou dobu je to o tom, jak se frajer vzbudí, pak zahání rok nudu kravinama a následně řeší morální dilema a ještě k tomu s robotem, zda má vzbudit krásnou holku. Tohle může řešit jen blb nebo technik. Vzbudil bych ji dávno a nevzbudil bych jen ji. Mě prostě překvapuje ta hrozná jednoduchost scénáře. Na ten se museli fakt vysrat, protože tohle by napsalo i dítě ze základky. Nicméně vizuélně je to velmi slušně provedené a na film se alespoň hezky kouká. Thats all.

Inferno (2016)

Obrovské zklamání. Člověk se neubrání srovnání s dvěma předchozími díly a tohle prostě nefunguje. Nuda po vetšinu filmu a promyšlenost indícií, které profesor Langdon tentokrát řeší je nulová. pokud se tedy tomu dá říkat indície. Nic mě tam nechytlo. Je to jen ždímačka peněz z kapes lidí.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Opět klasický příklad lidské krátkozrakosti, hrabivosti a jen samého obelhávání. Společnost BP je jen další kolos, který lže, lže a lže. A vše jen proto, aby ušetřila na nesprávných místech a nakonec za to zaplatili obyčejní lidé. Film výborný, osud rodin tragicky zesnulých pracovníků smutný.

Mrazík (1964)

Asi jediná kultovní ruská klasická pohádka u nás. Výborná i po letech pro svoje legendární hlášky.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Tahle série měla skončit u prvního dílu. Už je to stále to samé a nepřináší to nic nového. A když je to potřetí, tak už to člověka prudí. Slabší 3 hvězdy.

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Zřejmě slušnej oddíl. Další parádní film s úžasným obsazením a nenahraditelnými hláškami.

Vesničko má středisková (1985)

To je zajímavý...na šestým je teplý a na osmém už přechlazený...hodně nebožtíků, málo kameníků....a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Nej hlášky českého filmu, výborné obsazení a takový rodinný film.