Julieta (2016)

Přiměřené k Almodóvarovým schpnostem. Taková jeho klasika, ale jelikož je to dost podobné s jeho jinými díly. Jelikož ho považuji za extra třídu, tak jsem čekal u trichu víc.

Jessica Jones (2015) (seriál)

Není to vůbec špatný. Na Luka Cage to nemá, ale líbí se mi ta provázanost. Luke byl více ostrej a Jessica je víc psychologická, ale to dělají ti jejich nepřátelé a není to vůbec špatně.Jsem moc zvědavý na Iron Fista a pak dohromady na Defenders, kde by to mohlo být super. Marvel miluju od dětství a tohle se jim daří. Tak držím palce.

Dívka ve vlaku (2016)

Na celém filmu se mi líbilo akorát to, že nakonec Emily nebyla za takovou krávu. Jinak moc dlouhý dialogy ve smyslu natahování. Ve výsledku se ve filmu nic neděje a zajímavé je to tak 15 minut před koncem. Těšil jsem se tak trochu na psycho-thriller a dostal jsem psycho-klub odložených žen. Slabý. Hudba taková rozporuplná. Moc nepomáhala v napětí ani ve vtáhnutí do děje. V závěrečných titulkách byla nejlepší. :-D

Zázraky z nebe (2016)

Je vidět, že lidské tělo je prostě neprobádané a stačí málo a úderem do hlavy se dá napravit to, co celá medicína nezvládne. Silný příběh a velká zkouška pro rodinu umocněné tím, že je vše podle skutečné události. Tohle mě dostalo.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Parádní parodie na Pána prstenů v podání Futuramy a stejně jako vždy velmi vtipné...hlavně v podání Bendera. Tohle se povedlo. 👍🏻