• Thriller

Rebeka (2020)

Příjemně překvapilo, čekala jsem spíš nějakou duchařinu a místo toho jsem dostala celkem solidní thriller. Stopáž bych zkrátila, ale jinak se na to nedívalo špatně. I ten závěr mě překvapil. To, že se jedná o remake neřeším.

Trollové: Světové turné (2020)

První díl jsem neviděla, na tento jsem se dostala do letního kina. Celkem milé. Hodně dětské a asi i poučné.

The Farm (2018)

Tohle musel vymyslet nějaký zapřisáhlý vegan. Nic pro slabší povahy, některé scény jsou opravdu drsné.

Vychýlení (2018)

Spoilery: Většinu lidí tenhle film bavit asi nebude - velmi pomalé tempo, depresivní atmosféra a absence děje. Film ukazuje den za dnem život zoufalé ženy trpící depresí, bludy a halucinacemi, které se navíc nedostává pozornosti těch, které miluje a potřebuje nejvíce. Proto se její stav stále zhoršuje až skončí tragédií. Zajímalo by mě, jak dopadli její synové. Smutný film.

Králíček Petr (2018)

Roztomilé a vtipné. Pobaví jak děti, tak jejich rodiče.

Kyslík (2021)

Spoiler: Ale ne... za začátku to vypadalo na skvělý thriller, ale postupem času se z toho stalo nudné a natahované scifi o klonování lidí. Škoda. Ale Melánie byla skvělá.

Žena v okně (2021)

Četla jsem předlohu a nemohla jsem se od ní odtrhnout, u filmu je tempo už slabší. Ale nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Herečku asi nemohli vybrat lépe, Amy Adams byla skvělá a na tu roli se hodila naprosto perfektně.

Ona (2013)

Emocionální nálož.

Jonathan (2018)

Námět filmu se zdá super, ale postrádá to logiku, jak již psali uživatelé přede mnou. Film je absolutně nedotažený, konec odbitý. Nevyvolalo to ve mě žádné emoce, což bych od takového druhu filmu očekávala. Za mě promarněný potenciál, mohl z toho být silný příběh, bohužel je to ale jen táhnoucí se drama, které ve výsledku vlastně vůbec nedává smysl.

Otec (2020)

Neskutečně smutné.. Anthony Hopkins nemohl předvést lepší výkon.