• Thriller

Temné lesy (2020) (seriál)

Tahle depresivní detektivka se mi vryla pod kůži už od prvního dílu. Děj mě ani na chvíli nenudil a toho si u TV seriálů hodně cením. Velmi příjemné překvapení.

Dárek do cely č.7 (2019)

Krásné a dojemné, i když nereálné. Přesto moc doporučuji, je to taková směsice filmů Zelená míle, Jmenuji se Sam a trochu i Vykoupení z věznice Shawshank  Pokud máte rádi silné filmy, jako jsou tyhle, běžte do toho a nebudete zklamáni. SPOILER: Třeba mě ten (ačkoliv nereálný) konec zahřál na srdci a velmi potěšil svou myšlenkou.

18 dárků (2020)

Film mě dojal k slzám, což se mi už vážně moc nestává, takže nemůžu jinak, než dát plný počet. Dramata s tématem mateřství mě vezmou skoro vždycky, pokud je to dobře podáno a tady se mi to líbilo obzvlášť. Doporučuji.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Z úcty ke kultu nechci jít pod průměr, ačkoliv jinak bych tam asi šla. Tento film mě úplně minul, zkrátka asi na tohle nejsem a pro mnoha komentujících zde "legendární" hlášky mi nic neříkají.

Nebezpečné lži (2020)

Tak nízké hodnocení si film dle mého názoru nezaslouží. Je to klasický TV film na jedno shlédnutí, sice nepravděpodobný příběh, ale zase to možná oceníte, když hledáte něco, u čeho nebudete muset moc přemýšlet.

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Moc často se mi nestává, že by se mi druhý díl filmu líbil více než ten první. Tohle je ale zrovna ta výjimka, zatímco jednička je pro mě spíš průměr, tak dvojku naprosto zbožňuju. Za mě geniální komedie :)

Šílená matka (2019) (TV film)

Taková televizní klasika u které dostanete, přesně to, co od ní čekáte.

Willoughbyovi (2020)

Co tady musím ocenit je originalita příběhu. Nevím teda jestli cílová skupina (což jsou hlavně děti) úplně ocení vtipnou dějovou stránku, některé to asi spíš vyděsí, ale mě to přišlo jako dobrý nápad. A nakonec končí to dobře a tak to má přece u pohádek být, ne?

Příšerka v Paříži (2011)

Milý animák, který se odehrává v prostředí Paříže. Moc hezká hudba a animace. A ta příšerka byla opravdu roztomilá.

Osudová chyba (2018)

Pro jednou nadhodnotím, film si dle mého názoru zaslouží vyšší hodnocení! Totální psycho a závěr mě příjemně překvapil.