Báječní muži s klikou (1978)

Mám pro tento film určitou srdeční slabost. A je to i díky dvěma hereckým géniům, kteří se v tomto filmu potkali. Ryzí herectví pánů Hrušínského a Menšíka je prostě darem z nebes!! 89%

Tarzanova smrt (1962)

Naprosto nechápu zdejší komentáře. Herectví Rudolfa Hrušínského v tomto filmu je naprosto geniální. A nějaké ty díry ve scénáři jsou mi naprosto ukradené! 80%. A basta!!

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Tento geniální seriál patří k mým oblíbeným. Hodnotím velmi vysoko. 100%

Kalamita (1980)

Souhlasím s Martinem. Je to tak. Jeden z nejlepších filmů 80. let.

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Bolek Polívka je originální a geniální herec i komik. Mistr svého oboru. Zvládne hravě zahrát kohokoliv. Takový dar měl jen málokdo. Bolka stavím na stejnou úroveň s mistry Hrušínským, Menšíkem, Brodským a Kopeckým. Buďme rádi, že ho máme a važme si ho!! Z mladší generace herců mě bohužel oslovují pouze Hádci Kobra s Užovkou. Jinak nikdo.

Strašná žena (1965)

Strašná žena je opravdu strašná! Příšerný film! Asi nejhorší film režiséra Jindřicha Poláka. Pouze dva herci v tomto filmu mě opět nezklamali. Jiří Sovák a Vladimír Menšík. Všichni ostatní působí velmi ploše. Bohužel. 50%

Silvestry Vladimíra Menšíka (1993) (pořad)

Vynikající pořady. Menšík byl génius. Stále tady chybí. Ten dnešní humor se snad ani humorem nazvat nedá. Jsou to debilní sračky. Zaplaťpánbůh za Divadlo Járy Cimrmana!! Ale jinak jen stupidita a debilita pánů Genzera, Suchánka a jiných. Bohužel. Bohudík za lidský humor Vladimíra Menšíka!

Osm hrozných (2015)

Špatný film to není. Délka mi nevadila. To je u Tarantina běžné. Zajímavé komorní drama. Vynikající Kurt Rusell, Samuel L. Jackson i Jennifer Jason Leigh. Úžasná hudba Ennia Morriconeho. Znovu jsem tento film shlédl i s českým dabingem. A změnil jsem na něj názor. Zřejmě půjde o jeden z lepších počinů z dílny mistra Tarantina. 85%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Asi nejlepší film roku 2015. I když mě tam místy srala ta nesmrtelnost hlavního hrdiny. Ale jsem schopen otevřít obě oči a prozřít, neb údajně šlo o skutečný příběh z roku 1820. Takže žádné vymyšlené hovadiny a fantasy pitomosti. Předobrazem tohoto filmu je film ,, Muž v divočině" z roku 1971 s Richardem Harrisem v hlavní roli. Iňárittův film je o hodně drsnější a jakoby celý zahalen do oparu mystiky, krutosti a tajemství. Jedna hvězda za úžasnou kameru mistra Lubezkiho. Druhá hvězda za scénář a režii. Třetí hvězda za herecký výkon Leonarda DiCapria. Čtvrtý hvězda za hudbu. Páta hvězda za skvělý námět. A Film se natáčel v krutých mrazech, které se pohybovaly pod mínus 25 stupňů Celsia. I za tohle si zaslouží hvězdu navíc. Suma sumarum: 100%

Dům ztracených duší (1967)

Opravdu dobrá kriminálka. Celkem ponurá atmosféra, zajímavý děj a hlavně skvělé herecké výkony. 70%