Human Traffic (1999)

Dobrá komedie a drogy. Tyto hesla jaksi nejdou moc k sobě ovšem v tomto filmu se to tvůrcům dát dohromady povedlo - jak pak by ne, když se jedná o Britskou produkci.

Scary Movie 2 (2001)

Nejsem sice velký fanda tohoto filmového stylu (a vůbec né s produkcí USA), ale tato parodie není špatná.

Scary Movie 3 (2003)

Celkem povedená parodie ovšem předchozí díly byly mnohem lepší.

Anakonda (1997)

Úplný propadák to není, ale jsou i lepší filmy s Lopez :-)

Bazén (2001)

Tento film nemá s hororem takřka nic společného. Zkrátka tento snímek je špatná volba.

Četník se žení (1968)

Také ještě povedený kousek se série Četník... Se známou herečkou Claude Gensac jako filmovou manželkou Funese

Bažanti jdou do boje (1974)

Skvělá komedie se známou a legendární skupinou Les Charlots (podle mne byly lepší herci než-li hudebníci). Tento díl je pro mne asi druhý nejlepší (Bažanti jedou do Španělska). Skvělý humor a kanadské žertíky jsou v tomto filmu denním chlebem. Zkrátka tento film vřele doporučuji milovníkům Francouzského filmu a všem co se chtějí bavit.

Auto (1977)

Tak trošičku „okopírovaný“ Duel od Spielberga, ale přesto fascinující příběh o záhadném autě ve kterém ovšem není spatřen řidič (podobně jako u Duelu). S velmi zvláštním koncem. Co dodat prostě skvělý film, kterých je už dnes málo.

Kobra (1986)

Sylvester Stallone v kvalitním a originálním snímku o partě maniaků prahnoucích po založení nového „světa“. Tento film se mi velice líbil kvůli skvěle naladěné atmosféře správného „Thrilleru “. Ovšem upřímně řečeno jsou i lepší filmy se Stallonem.

Sedm statečných (1960)

Jakožto že nejsem zrovna veliký milovník Westernů tato „klasika“ je opravdu skvělá.