Sahara (1995) (TV film)

Celkem pěkný a dramatický příběh skupiny Francouzských válečníků,kteří sehrají bitvu o pitnou vodu s Němci. Rozhodně se mi James Belushi líbil v tomto filmu více než v ostatních – zkrátka tento žánr mu sedl.

Tajný závod (1981)

Toto je sice slabší film ovšem plný vtipných situací a mohlo se říci velmi originální. Ve své podstatě je "Milionový závod" ubohou kopií.

Hotýlek (1975) (seriál)

Vyýborný John Cleese jako Basil Fawlty. Zkrátka jeden z nejlepších sitcomů všech dob. "KLASIKA"

Duel (1971) (TV film)

Jeden s filmů, které proslavily Stevena Spielberga. Tento film mě i po několika letech stále vtahuje do děje – záhadný řidič kamionu, který terorizuje ostatní řidiče tím že je ve vysoké rychlosti předjede a pak je záměrně brzdí. Tvář řidiče kamionu zůstává neodhalena až do konce.

Rychle a zběsile 2 (2003) odpad!

Opět snaha prosadit druhé pokračování naprosto nerealistického nesmyslu. Bohužel

Rychle a zběsile (2001)

Né-příliž realistický film. Spíše jen pro fanoušky rychlých aut :-)

Četník ze Saint Tropez (1964)

Není snad nikdo (zajímající se trochu o film) kdo by tento známý film neznal. Vynikající film rozhodně nejlepší z celé série Četníků.

Frank Riva (2003) (seriál)

Podprůměrný seriál, Alain Delon jako Fran Riva. Alain Delon byl ovšem mnohem lepší ve filmech z let 1970-1985.

Sicilský klan (1969)

Povedený film, Jean Gabin a Alain Delon ve skvělé kriminálce.

Velký šéf (1969)

Velký Šéf je takový dal by se říci Belmondův rozjezd. Vysoká originalita zaručuje u tohoto filmu skvělou podívanou. Ovšem pro mne je nejlepším filmem s Belmondem Muž z Ria 1964