Ninjago (2011) (seriál)

Když jsem ze začátku viděl tu paseku nesmyslných LEGO filmů a všech různých seriálů, radši jsem zůstal u LEGO hraček, těch aut a stíhaček, letadel a jiných. Ale pak přišlo něco, jako NINJAGO a vše se změnilo. Každou sobotu a neděli jsem do pohodlného křesla zasedával a díval jsem se na ono NINJAGO. Sensei Wu vztyčil svoji nesmrtelnou hůl, napil se čaje a mohlo začít to pravé dobrodružství, alespoň z mého pohledu. Dokoukal jsem všechny díly. Začal jsem sbírat i hračky mých oblíbených Ninjů. Dokoukal jsem další sérii a vždy si rád pustím na YouTubu NINJAGO. Nikdy nezapomenu na Lorda Garmadona a další paseku mých oblíbených postav.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Fakt to úvodní cinkání na mě neudělalo dojem. Komunistická kriminálka plná nezajímavosti a usnu u toho dřív, než se Marvan nadechne, dokonce bych řekl, že to skončilo hůř, jak Pitaval a to se mi opravdu nechce věřit.

Poslední dny dinosaurů (2010) (TV film)

Máme to doma na DVD a opravdu to nemělo chybu, asi nejlepší dokument o dinosaurech, co jsem zatím viděl, vše je důkladně popsáno a nic není zanedbané, takhle má vypadat pořádný dokument !

Armagedon zvířecí říše (2009) (seriál)

No Putování s dinosaury je lepší, ale toto určitě neomrzelo. Je to rovnocenné, ale stejně bych to odsunul až na druhou příčku, ať už je to zpracování dinosaurů či film celkově, mělo to míň efktů, ale rád jsem to zkoukl, určitě to není ztráta času.

Hurá do pravěku! (2012)

No co na to říct. Já takovéhle animáky miluju a nemám co dodat !

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Mojich pět hvězdiček se tu bude opravdu krásně vyjímat. Je to docela dost povedená repríza Nemocnice na kraji města, možná i lepší, je to vyvážené, jak klady, tak zápory, herecké obsazení i výkon herců, super, nejlepší jsou stejně ty nové díly. Toto se mi opravdu líbilo, jinak moc nejsem fanoušek těch různých Pojišťoven, Ulic, Dálnic, Čepic, Krabic a já nevím, co ještě všechno. Pokud už se přejídáte skvělých českých komedií toto je ideální typ. Někdy se od srdce i zasměju. Jedině, co bych mohl vytknout, tak asi ty skryté reklamy např. na Avon, Paulu a tak a samozřejmě i na ty normální ! Celkově na mě bílý plášť zavál dobrým dojmem a vždy se znovu rád podívám, ani se nedivím, že je to 144. nejoblíbenější film.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Mezi Show Jana Krause a Uvolněte se prosím rozdíl moc nepoznám ale oba pořady jsou docela fajn.

EZO.TV (2009) (pořad)

Tohle je pouze pro ty, kteří znají srandu. Jako kdybych to bral opravdu vážně, tak hodnotím pravý opak, ale už jen ti přiblblí věštci tě dokážou donutit, aby jsi se u toho řehtal.

Malí Einsteinové (2005) (seriál)

Možná naučné, ale děti to rozhodně nezaujme. Animace taky docela špatná. Prostě to mohli udělat v lepším formátu.