Jurský park 3 (2001)

Můj nejoblíbenější říkám tomu ,,Jurskič'', který se opravdu povedl. Je to můj neoblíbenější film s dinosaury, díl plný kusu ledu akčnosti a svižnosti. Změna režiséra rozhodně filmu svědčí, ale nemůžu se nějak dopočítat toho, že Johnston to zvládl lépe, než Spielberg, navíc to zvládl i bez předlohy a tomu říkám opravdu síla. Stopa spinosaura za sebou zanechala pouhou 92 minutou stopáž, přičemž předchozí díly ji měli bezmála o půl hodiny delší. Ale toto je krátká oddychovka, jak se patří a proč tomu nedat suprové hodnocení. Stevene, Joe to pro dnešek prostě bohužel zvládl lépe.

Vinaři (2014) (seriál)

Nedělní oddychovka s kvalitními herci a hlavně s příchutí vína. Proč si to nepustit a neužívat si to. I těm, co dali odpad si myslím, že se to alespoň trochu líbilo, jen si to nechtějí přiznat před tím davem jiných odpadů. Jenom mi trochu trhá uši ten jejich moravský přízvuk, ať si na nic nehrajou a ať mluví normálně.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Sci-fi a komeide prostě nejde dohromady, jak jsme se mohli přesvědčit u tohoto filmu. Příšery tvoří dokážu si typnout tak 10% filmu celkově. Nějaké letadlo si přistálo na ostrov, kde se odvíjí celý film a opravdu vůbec bych ho nezařadil do žánru Sci-fi. Nezáživný, ale jako s optimismem docela zábavný a herci taky docela, jako dá se. Moje hvězdičkové hodnocení sahá do průměru.

Šíleně smutná princezna (1968)

Další opravdu pěkná česká pohádka. Neckář to ještě oživuje svými písničkami a je to i docela vtipné.

Honza málem králem (1977)

Docela pěkná pohádka. Klasické pohádky, stačí je jen zfilmovat. Pěkné a roztomilé.

Bakugan (2007) (seriál)

Ještě horší, než pokémoni.

Pokémon (1997) (seriál)

Já pokémony nesnáším, stejně jako bakugany. Nevím proč, ale tyhlety japonský animáky mi vůbec nejsou sympatický. Volím si tebe pikaču ! Z téhle věty mi opravdu jde husí kůže. Nevím, jak se to mohlo stát 205. nejoblíbenějším seriálem.

Tučňáci z Madagaskaru (2008) (seriál)

Kdo by neznal klasické tučňáky. Když se vždy řekne lemur, vybaví se mi král jelimán.

Vesničko má středisková (1985)

Tohle je určitě nejpovedenější česká komedie minulého století. To prostě nemá chybu !